Press "Enter" to skip to content

Geriausia dovana berniukui – LEGO konstruktorius

lego parduotuve

Kai kalba pasisuka apie dovanas vaikams, dažnas tiesiog susigriebia už galvos. Taip, jaunimas dabar viskuo pertekęs ir nustebinti vaiką kažkuo yra sudėtinga. Bet įmanoma. LEGO konstruktorius – praktiškai ideali dovana berniukui. Kodėl? Juk Lego Vilniuje galima rasti kone kiekvienoje parduotuvėje.

LEGO – lavinamasis žaidimas

Edukacine prasme LEGO konstruktorius yra labai tinkamas visiems vaikams dėl savo lavinamųjų savybių. Mažiems vaikams lavėja smulkioji motorika – rankų judesiai. Vyresniems vaikams LEGO konstruktorius yra ne tiek pramoga, kiek būdas sukaupti dėmesį ir mokytis valdyti savo emocijas. Konstruktorius skatina vaikus kurti savo struktūras ir žaislus, lavina fantaziją ir padeda gerai praleisti laiką. Tai didelė nauda šiuolaikinei šeimai, net tai proga atsitraukti nuo kompiuterio ar telefono ekrano.

Tinka bet kokio amžiaus vaikams. Ir suaugusiems…

Dažnai manoma, kad LEGO yra skirtas tik jaunesniems vaikams – 4-10 metų amžiaus. Tai visiškai netiesa. LEGO pagrindinis uždarbis yra ne iš mažų konstruktorių, o iš didelių ir sudėtingų modelių, kuriuose yra tūkstančiai detalių ir mechanizmų. Tokiais modeliais užsiima tikrieji entuziastais ir tokiems rinkiniams jie išleidžia šimtus eurų. Tai ne 15 ar 25 eurus kainuojanti policijos mašinėlė ar sraigtasparnis, kurį su tėčio pagalba dešimtmetis surenka per 2 valandas.

LEGO verslas yra labai gudriai sutvarkytas – mažieji statytojai yra nuo pat mažų dienų pratinami konstruoti. Jiems augant didėja ir poreikiai. Ties 10-12 metais atsiranda poreikis konstruoti ne tik paprastus mašinų modeliukus, bet ir veikiančius modelius. Tai yra tuos žaislus, kurie gali būti valdomi radijo bangų pulteliais. Turbūt aukščiausias tokio poreikio pasiekimas yra visiškai veikiantis realaus dydžio Bugatti Chiron modelis.

Tai įrodo, kad LEGO yra ne tik vaikų užsiėmimas, bet ir suaugusių vyrų, kurių dauguma patys turi savo vaikus.

LEGO kaina

LEGO yra brangi dovana. Nes tai nėra pigus žaisliukas. Kodėl kainos kartais atrodo labai užkeltos? Priežastys yra trys:

  1. LEGO prekės ženklas per daugelį metų yra tapęs vienas iš vertingiausių pasaulyje. Kaip žinote, už populiarų vardą reikia mokėti papildomai. Kiek? Paslaptis…
  2. LEGO turi ne tik gamyklas, bet ir labai dideles ir rimtas laboratorijas, kuriose atliekami moksliniai tyrimai, planuojami nauji žaislai ir naujos linijos. Visa tai reikia išlaikyti. Dėl to kyla žaislų kainos.
  3. LEGO konstruktoriai daromi iš kokybiško plastiko, kuris yra ypač patvarus. Tai reiškia, kad žaislų savikaina yra didesnė, nei tų žaisliukų iš paprasto plastiko, kurie deformuojasi kiek ilgiau pabuvę ant saulės… Kai detalė deformuota, viso modelio gali nepavykti sudėti. Tai dramatiškas praradimas bet kuriam 7-mečiui statytojui.

Kad LEGO kainos nesikandžiotų, reikia ieškoti būdų, kaip juos įsigyti pigiau. LEGO išpardavimas yra pats geriausias metas įsigyti norimus žaisliukus. Kad ir vasarą. Net nepastebėsite, kaip ateis gimtadienis, ar Kalėdų metas… Žaislus parduoda LEGO parduotuvė internete arba bet kuri žaislų parduotuvė.

Lego parduotuvė