Press "Enter" to skip to content

Geriausia dovana vyrui – piniginė

piniginė 

Daugelis žmonių sutinka, kad dovanoti jiems patinka labiau, nei gauti dovanas. Tačiau sunkiausia užduotis – išrinkti daiktą, kuris nuoširdžiai pradžiugins kitą žmogų ir pravers jam gyvenime ar buityje. Ypač didele mįsle laikome vyrus, kurių pomėgiai ir hobiai gali būti sunkiai nuspėjami. Visgi yra dovanų, su kuriomis neprašausite niekada. Dažnai tenka išgirsti nuomonę, kad geriausia dovana vyrui – piniginė. Kodėl?

Reikalinga visiems

Piniginės – universalus, visų naudojamas aksesuaras, kuriame laikome svarbiausius savo daiktus: pinigus, banko korteles, asmens tapatybės dokumentus, vairuotojo pažymėjimą ir t. t. Kadangi tai būtinas ir labai svarbus daiktas, padovanoję piniginę galėsite būti tikri, kad ji išties pravers ir bus nešiojama.

Solidi ir prabangi dovana

Jei atrinksite kokybišką, pasaulyje žinomo gamintojo piniginę ir ją įpakuosite stilingai, ši dovana atrodys labai solidžiai ir tiks įvairiomis progomis: gimtadieniui, Vyro dienai, Kalėdoms ir pan. Toks dėmesio parodymas leis suprasti, kad dovanos gavėjas jums rūpi ir piniginę rinkote kruopščiai, o į dovaną įdėta nemažai darbo. Tad nesvarbu, ar piniginę įteiksite savo vyrui, broliui, dėdei, tėčiui ar kolegai – šis asmuo tai įvertins labai teigiamai.

Dovana, kuri primins apie jus

Vyriška piniginė – puikus pasirinkimas, jei ypatinga proga norite nustebinti savo mylimąjį. Šį aksesuarą jis nuolat turės su savimi, todėl taip labai originaliu ir neįkyriu būdu antrai pusei priminsite apie save ir savo jausmus. Tad jei artėja Valentino diena ar jūsų draugystės, vestuvių sukaktuvės, o dar neturite idėjos dovanai, apsvarstykite galimybę įteikti piniginę.

Stiliaus ženklas

Yra vyrų, kurie labai rūpinasi savo įvaizdžiu ir stiliumi, ir yra vyrų, tam neskiriančių pernelyg daug dėmesio. Nesvarbu, kuriam vyrų tipui nusprendėte padovanoti piniginę, tai bus puikus stiliaus atributas, kuris pagyvins jau turimą garderobą arba suteiks galimybę pagaliau turėti kokybišką, gerai atrodantį aksesuarą. Jei nežinote, kaip piniginės dizainą pritaikyti pagal konkretų asmens stilių, rekomenduojame apsilankyti svetainėje www.vyriskospinigines.lt, kurios skiltyje „mūsų blogas“ rasite begalę naudingų patarimų apie vyriškas pinigines ir jų pasirinkimą.