, ,

Į kavines vis dažniau kviečiami keturkojai su savo šeimininkais

Kadangi daugeliui žmonių jų augintiniai yra šeimos nariai, kurie nuo ryto iki vakaro laiką leidžia kartu, kurie eina ne tik į parką, tačiau ir pas draugus – į tai reaguodamas verslas stengiasi pasiūlyti kuo daugiau pramogų, kurios ir tinka tokiai kompanijai.

Vilniuje ir Kaune yra ne viena kavinė, kuri laukia šeimininkų kartu su savo gyvūnais. Ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau taip pat ir skaniai pavalgyti.  Gyvūnams siūlomas meniu – taip pat gana platus.

Tik tie gyvūnai, kurie yra socializuoti

Žinoma, viešojo maitinimo vietose siūloma atsivežti tik tokiu gyvūnus, kurie yra socializuoti. Tai jau yra kiekvieno šeimininko pasirinkimas ir tuo pačiu supratimas – kaip gyvūnas elgiasi tokio tipo vietose.

Reikia nepamiršti, kad bus ir daugiau gyvūnų, tad kol vieni išbūna ramiai, kol svetimi yra šalia, tuo tarpu kiti labai prastai jaučiasi ir net gali pulti. Jeigu ir Jūsų gyvūnas yra toks, kad sunkiai jam sekasi priimti kitus –  tokiu atveju geriausia pagalvoti dar kartą, ar valgyti tokioje vietoje bus gerai. Juk norisi, kad tai būtų malonumas, o ne vargas, tiesa?

Deja, ne visoms rūšims

Tiesa, kalbant apie gyvūnus dažniausiai plačiausias teises turi šunų šeimininkai. Tiesiog jiems yra daugiausia maitinimo vietų. Žinoma, galima rasti ir tokių, kur laukiami šeimininkai su katėmis arba triušiu, tačiau štai kai žmogus augina iguaną – didelė tikimybė, kad jam bus sunkiau rasti maitinimo vietą, kur jis galės su ja apsilankyti.

Kokia kavinė geriausia?

Kadangi šiuo metu su maitinimo vietomis galima susipažinti internete – siūlome palyginti opcijas ir rinktis tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Juk svarbu, kad vieta ne tik priimtų su gyvūnais, tačiau ir joje būtų skanus maistas, kad aplinka graži ir kitos smulkmenos.

Smagiai praleisti laiką su savo augintiniu tikrai yra gera ir kavinė yra puikus pasirinkimas. Tik reikia skirti dėmesio ją renkantis, kadangi labai dažnai nuostabiai atrodanti reklama nedžiugina rezultatu, kuris yra. Daugiau informacijos: https://www.meniu.lt/