Press "Enter" to skip to content

Ilgalaikė automobilių nuoma – turiningoms atostogoms

Jeigu jums patinka aktyvios atostogos, kelionės, nauji įspūdžiai, jums tikriausiai patiks ir ši idėja: keliauti po artimiausias šalis automobiliu, tiksliau  – išnomuotu automobiliu. Tai puikus būdas turiningai praleisti atostogas neišleidžiant daug pinigų. Jums tikrai nereikės pirkti tinkamo automobilio, užteks pasinaudoti ilgalaikės automobilių nuomos paslauga. Taigi, keli patarimai nuo ko pradėti kelionės organizavimą.

  1. Pasirinkite tinkamą laiką

Siūlome keliauti automobiliu todėl, kad galėsite atostogauti su visa  šeima ir draugais, arba tėvais. Į talpesnį saloną turintį automobilį tilps visų dalyvių bagažas. Pradėdami atostogų planavimą sutarkite tinkamą datą su visais žmonėmis, kurie keliaus kartu. Tai daryti reikėtų anksčiau, nes kai kurie asmenys turės derinti atostogų laiką su darbdaviais, o tai gali užtrukti.

  1. Pasinaudokite ilgalaike automobilių nuoma

Kai jau turėsite kelionės datą, galite rezervuoti automobilį. Siūlome pasinaudoti puikiai veikiančia internetine automobilių nuomos svetaine adcrent.com.

  1. Sudarykite maršrutą

Tikriausiai pati atsakingiausia dalis – maršruto planavimas. Ilgalaikė automobilių nuoma su „ADCRent“ paslaugomis galima kelionėms po Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją. Kiekvienoje iš šių valstybių yra ką pamatyti. Mes pasiūlysime aplankyti keletą įdomiausių vietų Latvijoje.

Aplankykite Latvijos sostinę Rygą, kurios senamiestis įtrauktas į UNESKO saugomų objektų sąrašą. Vieni iš įspūdingiausių objektų – Šv. Petro bažnyčia, Melngalvių rūmai, Filmų muziejus, Rygos aviacijos muziejus ir kt.

Ilgalaikės automobilių nuomos paslauga jums suteiks galimybę komfortiškai keliauti ilgą laiką. pasinaudokite tokia proga, kai visiškai nereikia rūpintis automobiliu ir pamatykite kuo daugiau. Nuo Rygos galite pasukti link Jūrmalos – kurortinio miestelio prie jūros. Čia neprailgs net ir kelios dienos su maudynėmis jūroje, saulėtu paplūdimiu ir puikiais restoranais.

Latvijoje verta aplankyti vienus didžiausių draustinių – Engurės ežero Nacionalinį parką, Slytelės Nacionalinį parką, Venspilio ir Liepojos miestus.

Užsakykite nakvynes

Sudarę maršrutą galite planuoti nakvynės vietą. Suplanuokite visas nakvynes iš anksto, nes sezono metu viešbučiai gali būti perpildyti.

Gryžę namo, pasidalinkite įspūdžiais su artimaisiais, papasakokite apie „ADCRent“ paslaugas. Galbūt kelionė įkvėps jūsų draugus ir jiems taip pat pravers ilgalaikė automobilių nuoma kitais metais.