Press "Enter" to skip to content

Ką gali „Apple Watch“ išmanieji laikrodžiai?

Ką tik įsigijote savo naująjį „Apple Watch“ laikrodį? O gal tik planuojate jį įsigyti? Tuomet galite būti tikri, kad su „Apple Watch“ išmaniuoju laikrodžiu jums atsivers gerokai daugiau galimybių. Kiekvienais metais „Apple“ kompanija stengiasi nustebinti savo ištikimus vartotojus, todėl tikriausiai kiekvieną išmaniojo laikrodžio vartotoją domina, kaip „Apple Watch“ laikrodis galėtų palengvinti ir pagerinti jų kasdienį gyvenimą.

Savo miego sekimas

Pasirodžius watchOS 7, „Apple Watch“ išmanieji laikrodžiai nuo šiol gali sekti ir vartotojo miegą. Viskas, ką vartotojui reikia padaryti, tai nustatyti „Bedtime“ režimą, kuris tiek „iPhone“, tiek ir „Apple Watch“ pavers miego stebėjimo priemonėmis.

Tačiau reikėtų atminti, kad „Apple Watch“ miego sekimo funkcija nėra tokia detali kaip kai kurių kitų tam išskirtinai pritaikytų šiuolaikinių prietaisų, prie kurių galbūt kai kurie iš jūsų esate pratę. Šie išmanieji laikrodžiai seka miego laiką ir nuoseklumą. Žinoma, tai yra du labai svarbūs veiksniai, kurie lemia tai, kaip mes pailsime. Tačiau „Apple“ išmanieji laikrodžiai neseka miego fazių ir nevertina miego kokybės. Kita vertus, jei norima gauti tokius duomenis, tereikia atsisiųsti atitinkamą mobiliąją programėlę, kuri būtų pritaikyta „Apple Watch“ išmaniesiems laikrodžiams.

Tinkamas rankų plovimas

Šiomis dienomis yra ypatingai svarbu pasirūpinti savo tinkama higiena ir reguliariai plauti rankas. Tačiau nepaisant visų rekomendacijų ir raginimų tai daryti, nemenka dalis žmonių iki šiol apie tai pamiršta ar nemano visą tai esant pakankamai svarbia rekomendacija. Laimei, „Apple Watch“ išmanusis laikrodis rankų plovimą vertina kaip labai svarbią mūsų kasdienybės sudedamąją dalį, todėl jis stengiasi užtikrini, kad išmaniojo laikrodžio vartotojas pakankamai ilgai ir reguliariai plautųsi savo rankas. Vos tik pradėsite plaukti rankas išmaniajame laikrodyje įsijungs laikmatis, kuris fiksuos laiką. Be to, vartotojai gali nustatyti ir rankų plovimui skirtus priminimus.

Širdies ritmo pranešimai

„Apple“ kompanija labai rimtai žvelgia į savo vartotojų širdies sveikatą, todėl išmaniuosiuose laikrodžiuose integravo funkciją, kurios pagalba „Apple Watch“ išmaniųjų laikrodžių vartotojai visuomet gali žinoti savo širdies ritmą. Jei išmanusis laikrodis pastebi, kad kraujospūdis yra aukštesnis arba žemesnis nei turėtų būti, akimirksniu informuoja vartotoją. Taip pat pats vartotojas nustatymuose gali pasirinkti, kada išmanusis laikrodis turėtų jį įspėti apie pasikeitusį kraujo spaudimą.

Galima nevaržomai keisti dėklus ir apyrankes

Šiuolaikiniai Apple Watch priedai suteikia galimybę šių išmaniųjų laikrodžių vartotojams nevaržomai keisti dėklus ir apyrankes, pastaruosius priderinant tiek prie savo aprangos stiliaus, tiek ir prie metų laikų, besikeičiančių mados tendencijų ar savo individualaus skonio.

Su išmaniuoju laikrodžiu galite atidaryti savo „Mac“ kompiuterį

Jei jūs esate tikri „Apple“ produkcijos gerbėjai ir naudojate ne tik išmanųjį laikrodį, tačiau ir „Mac“ kompiuterį, išmaniojo laikrodžio pagalba galite išvengti slaptažodžio rašymo būtinybės savo kompiuteryje. Žinoma, pastaruosius du prietaisus turėtumėte sujungti tarpusavyje.

Savo išmaniajame laikrodyje galite naudoti „Siri“

„Apple“ atliko keletą pakeitimų naujojoje „Siri“ versijoje, kuria gali pasinaudoti ir „Apple Watch“ išmaniųjų laikrodžių vartotojai. Kompiuterinio mokymosi pagalba „Siri“ geba vartotojui pateikti daugiau kontekstinės informacijos, pvz., kraujospūdį po treniruotės.

Ir, žinoma, tai yra tik kelios iš daugybės „Apple Watch“ išmaniųjų laikrodžių galimybių, kuriomis gali mėgautis jų vartotojai. Todėl jei jūs jau įsigijote „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį ar šiuo metu planuojate tai padaryti, galite būti tikri, kad nuo šiol savo kasdienybėje turėsite labai pravartų pagalbininką.