,

Ką reikia žinoti imant greitą paskolą?

Paskolos gavimas gali būti puikus pasirinkimas, kai nenorite lįsti į taupomąją sąskaitą arba neturite pinigų didelėms išlaidoms padengti. Tačiau prieš pateikiant paraišką svarbu suprasti, kaip paskola atitiks jūsų finansus.

Keletas pagrindinių veiksmų gali padėti įsivertinti savo galimybes

Pirmiausia patikrinkite savo kreditą, įvertinsite, ar galite sau leisti sumokėti paskolą, ir palyginkite paskolos galimybes. Turėti stiprią kredito istoriją naudinga visiems: tai gali pagerinti jūsų galimybes gauti paskolą ir padėti gauti mažesnę metinę procentinę normą arba APR. Prieš pateikdami paraišką galite patikrinti savo nemokamas kredito ataskaitas, kad sužinotumėte, ar nėra klaidų, ar ką nors galite patobulinti. Pavyzdžiui, kredito kortelės skolos apmokėjimas gali padėti padidinti jūsų kredito balus sumažinant bendrą panaudojimo lygį. Kai kurie skolintojai leidžia jums kreiptis dėl išankstinės asmeninės paskolos reikalavimų, o tai yra procesas, padedantis nustatyti jūsų paskolos patvirtinimo galimybes.

Sudarant biudžetą galite suprasti, kiek pinigų uždirbate kiekvieną mėnesį, kur jie eina ir ar galite sau leisti prisiimti papildomų išlaidų. Štai kaip išsiaiškinti, ar paskolos mokėjimas atitinka jūsų biudžetą. Žinodami savo kredito balus ir sumą, kurią norite pasiskolinti, galite nustatyti palūkanų normą, kurią galite gauti už paskolą.

Palūkanos turi įtakos tam, kiek paskola kainuos laikui bėgant

Galite naudoti paskolos skaičiuoklę, kad išsiaiškintumėte bendrą paskolos kainą. Ilgesnės trukmės paskolos paprastai turi mažesnes paskolos įmokas, tačiau laikui bėgant galite mokėti daugiau palūkanų, palyginti su trumpalaikėmis paskolomis. Išankstinė kvalifikacija su keliais skolintojais gali padėti palyginti paskolos galimybes ir rasti geriausią pasiūlymą jūsų situacijai. Palyginkite paskolos sumas, terminus, palūkanų normas ir bet kokius mokesčius, tokius kaip inicijavimo mokesčiai ir baudos už išankstinį apmokėjimą. Jei neatitinkate vieno skolintojo reikalavimų, galite ieškoti informacijos internete, kad pamatytumėte, ar rasite kitą skolintoją, kuris apsvarstys jūsų galimybes dėl paskolos. Nors paskola per 5 min atrodo lengvai įveikiama, tačiau tai vis tiek finansinis įsipareigojimas, kurį reikia apsvarstyti.