Press "Enter" to skip to content

Ką turi žinoti planuojantys atostogas Tenerifėje?

skrydžiai į TenerifęIeškantiems dar nematytų vietų ir malonių (ne žiemiškų) orų, dabar patariama žvalgytis į Tenerifę. Čia atostogauti, ypač žiemos metu, yra be galo malonu. Klimatas šiltas ir malonus, todėl užmiršite tą niūrią ir slegiančią lietuvišką žiemą! Šią vietą atostogoms rinktis verta tuo labiau, kad skrydžiai į Tenerifę yra vykdomi kone kiekvieną mielą dieną. Lietuviai šį kraštą atostogoms renkasi jau senai, todėl įprasta, kad didžioji dalis skrydžių bendrovių gali pasiūlyti pigius bilietus. Atminkite, kad organizuoti atostogas ne visada yra sudėtinga, bet jeigu dėl kažkokių priežasčių norite visus planavimo darbus patikėti kažkam kitam, tuomet rinkitės kelionių agentūras, nes jos tikrai žinos kaip jums padėti.

Apibendrinant kelionių agentūrų darbą, tiesiog turite suprasti, kad jos už dyką nedirba. Kai kurie lietuviai skundžiasi, kad kelionių organizatorių pasiūlymai yra gerokai brangesni nei viską planuojant patiems. Taip ir yra. Tačiau reikia turėti galvoja, kad kelionių organizatoriai gaišta laiką tam, kad suplanuotų jūsų atostogas. Jos juk turi būti tobulos ir be jokių nesklandumų. Visas planavimo darbas užtrunka, nes vis dėlto – reikia sudėlioti skrydžių grafiką, rasti viešbučius, pasirūpinti transportu, jog būtumėte atvežti ir nuvežti į oro uostus. Visa tai reikalauja laiko, o už tai ir mokama kelionių agentūroms. Tad, jeigu jums norisi nešvaistyti pinigų veltui, tuomet atostogas turėtumėte planuoti patys be jokios pagalbos. Tiesiog paieškokite patarimų, kuriuos pateikia kiti savarankiškai keliaujantys žmonės.

Pabrėžtina, kad planuojant atostogas Tenerifėje, tikrai nebus paprasta viską sustyguoti be nesklandumų. Galite rasti pigius skrydžių bilietus norimą dieną, bet ar rasite pigų viešbutį – neaišku. Štai kodėl kelionių agentūros taiko didesnius mokesčius – jos parūpina viską. Jūs sumokate tam tikrą pinigų sumą ir gaunate kelionę bei apgyvendinimą. Žinoma, kai kurie pasiūlymai yra brangesni dėl to, kad į juos įtraukiamos ir kitos paslaugos, kurių ko gero vis tiek reikės atostogaujančiam žmogui.

Kelionę į Tenerifę ar kažkur kitur planuojantys žmonės pirmiausia turi kruopščiai paanalizuoti kelionių organizatorių pasiūlymų, nes kartais jie yra labai naudingi finansiškai.