Press "Enter" to skip to content

Ką turime žinoti apie apsaugos stebėjimo sistemas?

Apsaugos vaizdo stebėjimo sistemos egzistuoja jau daugybę dešimtmečių, tačiau ne visos jos yra efektyvios ir padeda atskleisti nusikaltimus ar išaiškinti nusikaltėlius. Dažniausiai taip yra todėl, kad vis dar naudojama pasenusi įranga, kurios vaizdo neįmanoma įžiūrėti. O dar blogiau – bandoma ilgapirščius klaidinti įrengtais muliažais. Deja, šiuo metu ilgapirščių atbaidyti vien tik įrengta vaizdo kamera nepavyks, todėl būtina investuoti į modernius technologinius sprendimus.

Vaizdo stebėjimo įranga gali būti analoginė, taip pat itin sparčiai populiarėjanti ir novatoriškomis technologijomis pasižyminti IP vaizdo stebėjimo sistema. Ši sistema išsiskiria tuo, kad vaizdą ir garsą perduoda skaitmeniniu būdu kompiuteriniu tinklu. Jos gali būti įvairios raiškos bei skirtingas nakties matymo režimas leidžia pasiekti puikų vaizdo rezultatą. O integruotos dirbtinio intelekto funkcijos suteikia galimybę identifikuoti transporto priemones ar net žmones. Todėl labai dažnai naudojamos tiek privačių kiemų, tiek viešų erdvių teritorijoms stebėti.

Taip pat galima rinktis belaides, Wi-Fi tinklo arba SIM kortelės pagalba veikiančias vaizdo kameras. Jas sumontuoti itin patogu ir paprasta tiek lauke, tiek viduje. Belaidės kameros taip pat gali būti su kraunama arba saulės baterija, kuri užtikrina nepertraukiamą jos veikimą.

Be to, daugelis šiuolaikinių sistemų veikia nuotoliniu būdu, todėl namus ar kitą saugomą objektą galite stebėti savo išmaniuoju įrenginiu ar kompiuteriu. Esant poreikiui, vaizdą galite priartinti, reguliuoti jo raišką, apšvietimo režimą ir kitus parametrus.

Tam, kad vaizdo stebėjimo sistema iš tiesų būtų naudinga ir efektyvi, o ne tik tektų stebėti neaiškų vaizdą, vertėtų rinktis aukščiausios kokybės įrangą. Drauge su patikima ir profesionalia saugos tarnyba bet kuris objektas bus apsaugotas maksimaliai ir nereikės nuogąstauti dėl bevertę informaciją transliuojančios apsaugos sistemos.