Press "Enter" to skip to content

Ką verta žinoti naudojantiems indukcinę kaitlentę?

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie indukcines kaitlentes. Jos leidžia gaminti greitai, saugiai ir patogiai, todėl nenuostabu, kad šiuo metu yra vienas populiariausių pasirinkimų. Jeigu dar tik planuojate pradėti naudotis indukcine kaitlente, turime paruošę jums keletą patarimų.

Pagrindiniai išskirtinumai

Nors tokios kaitlentės yra elektrinės, jos veikia kitaip nei standartinės elektrinės kaitlentės. Indukcinėse viryklėse naudojama elektromagnetinė spinduliuotė (nesijaudinkite, ji nekenksminga), kad būtų įkaitinami virtuvės reikmenys. Tačiau aplink esantis kaitlentės paviršius neįkaista. Todėl tokia įranga yra saugesnė nei standartinės elektrinės arba dujinės viryklės. Indukcinė kaitlentė nešildo tarp jos pagrindo ir indo esančio oro, todėl šis įkaista greičiau. Be to, mažiau užteršiamas puodo ar keptuvės paviršius, ko dažniausiai nepavyksta išvengti naudojant dujinę viryklę.

Tinkamų indų pasirinkimas

Vienas iš pagrindinių dalykų, kurį derėtų žinoti prieš pradedant naudotis indukcine kaitlente, yra tas, kad jai tinka ne visi virtuvės reikmenys. Tiesa, tai nereiškia, kad tokiu atveju turite atnaujinti visus turimus puodus ir keptuves. Pirmiausiai patikrinkite juos atlikdami paprastą bandymą su magnetu. Jei šis prilimpa prie indo, tai reiškia, kad tas virtuvės reikmuo yra tinkamas indukcinei viryklei, o jeigu ne – netinkamas.

Pastaruoju atveju jums gali būti reikalingi nauji puodai indukcinei kaitlentei. Spustelėję ant pateiktos nuorodos galite juos patogiai užsisakyti internetu. Peržvelkite platų virtuvės reikmenų asortimentą ir išsirinkite tai, ko reikia. Tegul gaminti namuose tampa dar maloniau!

Valymas ir priežiūra

Indukcinė kaitlentė yra itin lengvai valoma ir prižiūrima. Išsiliejus maistui tereikia palaukti kol jos paviršius atvės ir nuvalyti drėgna šluoste arba popieriniu rankšluosčiu. Esant poreikiui, galima panaudoti universalų valiklį. Tam, kad nesubraižytumėte kaitlentės, jos valymui nenaudokite metalinio šveistuko, taip pat stenkitės atsargiai uždėti ir nuimti virtuvės reikmenis. Taip galėsite ilgą laiką džiaugtis puikia viryklės išvaizda ir funkcionalumu.

Jei planuojate pradėti naudotis indukcine kaitlente, šie patarimai jums gali išties praversti. Pasirūpinkite jai tinkančiais indais, kurie leistų mėgautis patogiu ir greitu gaminimo procesu. Įsigykite juos internetinėje parduotuvėje arba artimiausiame fiziniame salone.