Press "Enter" to skip to content

Kada turėtų būti keičiamos Husqvarna grandinės?

Tai yra labiausiai besidėvinti pjūklo dalis, kadangi ji neišvengiamai dyla kiekvieno pjovimo metu. Todėl po ilgesnio laiko galima pastebėti, jog darbo efektyvumas nėra toks, koks buvo anksčiau. Aišku, kartais pats įrenginys tą bando kompensuoti savo galia, bet tuomet sunaudojama daugiau kuro, o rezultato greičiau pasiekti nepavyks. Ir tokiais atvejais tikrai vertėtų pagalvoti apie naują pirkinį. Nors kartais jo gali prireikti ir atsitiktinai po nesėkmingų nutikimų. Kadangi tikrai neretai pasitaiko situacijų, kai ši pjūklo dalis prisiliečia ne prie medienos, bet prie metalo ar akmens, o kartais gali pakakti ir paprasčiausios žemės. Tuomet ji praranda savo aštrumą ir turi būti pakeista arba pagaląsta.

Kaip dažnai reikėtų ją galąsti?

Tai leis sugrąžinti ankstesnį metalo aštrumą ir Husqvarna grandinės galės sėkmingai tarnauti toliau. Tuo pačiu nereikės rūpintis nauja detale ir bus galima sutaupyti, bent jau kuriam laikui. Aišku, tą daryti tikrai nereikia kiekvieną dieną, ypač, jeigu pjūklas nėra naudojamas intensyviai. Nors kitu atveju galąsti reikės žymiai dažniau. Galima galvoti, jog po kiekvienos pilnos dienos darbo reikėtų tuo pasirūpinti. O tuomet jau bus nesunku apskaičiuoti, kiek laiko praleidžiate su pjūklu rankose. Svarbu nepamiršti dar ir to, jog labiausiai aštrumas prarandamas dėl sąlyčio su kietesnėmis medžiagomis. Todėl praktiškai iš karto po to reikėtų pasirūpinti ir pagaląsti grandinę.

Ar neoriginalus gaminys bus patikimas variantas?

Praktiškai visais atvejais galima rinktis tarp originalaus to paties gamintojo produkto ir kito gamintojo alternatyvaus varianto. Ir būtent savo žemesne kaina pastarasis gali vilioti. Tačiau tuomet kyla natūralus klausimas, ar galima tikėtis, jog tokios Husqvarna grandinės bus lygiavertės savo kokybe. Aišku, praktiškai visuomet originalus gaminys bus geresnis pasirinkimas, tačiau įvertinus kainos ir kokybės santykį galima pastebėti, jog jis nesiskirs taip ryškiai. Todėl norint sutaupyti bei atrasti optimaliausią variantą tikrai galima rinktis ir analogiškus gaminius. Jie gali taip pat sėkmingai tarnauti, ypač, jeigu pjūklas naudojamas ne taip intensyviai.