Press "Enter" to skip to content

Kada verta pagalvoti apie skolų refinansavimą?

skolu refinansavimasSkolų refinansavimas yra lyg gelbėjimo ratas netikėtai pablogėjus finansinei situacijai arba prisiėmus per didelius finansinius įsipareigojimus. Tačiau Lietuvoje tai dar gana nauja paslauga, kuri rinkoje kelia daug klausimų ir nepasitikėjimo. Tad pasvarstykime kada skolų refinansavimas yra naudingas ar net būtinas norint nesugadinti asmeninės kredito istorijos?

Perkreditavimo tikslas

Skolu refinansavimas turi vieną tikslą, t.y. gauti paskolą mažesnėmis palūkanomis, negu yra mokama dabar. Antras tikslas – neleisti kreditoriams skaičiuoti baudų ar kitų sankcijų dėl vėlavimo. Taip pat neretai norima pagerinti kreditų sąlygas. Todėl jeigu iškilo sunkumų susijusių su įsiskolinimais ir norite atidėti paskolos mokėjimą, pailginti grąžinimo terminus, Jums reikalingas skolu refinansavimas.

Neigiamų pasekmių – nėra?

Kartais klaidingai manoma, kad skolu refinansavimas yra visų skolų perpirkimas. Tačiau tam tikrais atvejais skolos nėra refinansuojamos. Dažnai siūlomas paskolu refinansavimas isiskolinusiems su turto įkeitimu. Kartais, skolų suma viršija turimą turtą. Tais atvejais kai kurių kredito bendrovių siūlomas paskolu refinansavimas be uzstato. Tačiau net ir refinansavimas be turto ikeitimo galimas tik įvertinus šeimos arba asmens pajamas. Refinansavimas neteikiamas jeigu asmens pajamos per mažos vienai ar kelioms skoloms padengti.

Verta paminėti, kad perkreditavimo bendrovę reikia rinktis atidžiai. Jeigu keliausite į unijas, turite iš anksto peržiūrėti jų keliamus reikalavimus nariams, tarkim, registracijos ar gyvenamosios vietos adresą. Kauno, Vilniaus ar kitose Unijose teikiamas paskolu refinansavimas kaune, Vilniuje ar kitur, pagal geografinę vietą.

Paskolų be užstato perkreditavimas

Skolu refinansavimas yra ne itin populiarinama, tačiau daugelio kredito bendrovių teikiama paslauga. Refinansuojami gali būti ne tik trumpalaikiai įsiskolinimai, vartojimo kreditai, tačiau ir paskolos bankuose, tarkim, paskolos refinansavimas swedbank, paskolos refinansavimas seb. Taigi, paskolu refinansavimas bankuose galimas, bet tik su papildomomis sąlygomis. Iš jų galima paminėti turto ir pajamų pervertinimą, bei papildomų turimų įsipareigojimų sumos dydžio įvertinimą.

Bet kuriuo atveju paskolu refinansavimas atsiliepimai beveik visuomet yra puikūs. Tam įtaką daro greitas atsakymo pateikimas, specialistas, kuris gali konsultuoti ir nemažai informacijos internete. Tereikia nepabijoti klausti ir ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus. Juk kiekviena situacija turi savo sprendimą.