Press "Enter" to skip to content

Kai klausiate savęs, kaip pasirinkti moterišką avalynę

avalynė

Kai šiuolaikinė moteriškų batų įvairovė yra tokia didelė, kartais mes tiesiog pasimetame jų gausoje. Tačiau visuomet galima pasinaudoti keliais labai praktiškais ir naudingais patarimais, kuriais taip pat pasidalinsime ir su jumis.

Moteriškų batų tipai:

 • Sandalai. Labai lengvo tipo moteriška avalynė, su atvirais pirštais ir atviru kulnu. Tai yra puikus pasirinkimas šiltuoju metų laiku, kuomet oro temperatūra yra labai aukšta ir norime pasirinkti tai, kas puikiai derėtų prie mūsų kasdienio laisvalaikio stiliaus.
 • Aulinukai. Klasikiniai moteriški aulinukai yra visiškai uždari, tačiau šiuolaikinėje avalynės rinkoje aulinukų asortimentas yra labai didelis, todėl galima atrasti labai skirtingų aulinukų modelių. Neretai aulinukai yra pasirenkami šaltesniu oru ir labai puikiai tinka rudenio sezonui (nors ne ką rečiau yra avimi ir žiemą).
 • Ilgaauliai. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėti aulinukai, klasikiniai ilgaauliai batai yra visiškai uždari. Ilgaauliai batai įprastai dengia visą blauzdą.
 • Aukštakulniai. Tai yra klasikiniai ir universalūs bateliai, kuriuos neabejotinai turi kiekviena iš mūsų.
 • Aulinukai aukštu kulnu. Tai yra lyg aulinukų ir aukštakulnių mišinys. Tokio tipo moteriški batai įprastai labai puikiai tinka rudeniškiems orams.
 • Sportbačiai arba laisvalaikio batai. Dabartinis sportbačių asortimentas yra tiesiog milžiniškas. Todėl kiekviena moteris be didesnių sunkumų gali pasirinkti laisvalaikio batus (https://aistrabatams.lt/18-laisvalaikio-batai-moterims), kurie tobulai tiktų prie pasirinkto stiliaus. Laisvalaikio tipo batai gali būti tiek labai plonu, tiek ir labai storu padu.

Kaip priderinti moterišką avalynę

Suprantama, kad kiekvienai iš mūsų labai dažnai gali kilti vienas ir tas pats ramybės niekaip neduodantis klausimas – kaip priderinti moterišką avalynę prie mums patinkančio stiliaus? Kadangi kiekvienos moters stilius yra skirtingas ir taip pat akivaizdžiai skiriasi moterų skonis, atsakymas į pastarąjį klausimą yra pakankamai kompleksiškas.

Taigi, prie ko derinti…

 • …sandalus? Sandalai lengvai suderinami tiek su mini sijonėliais ir trumpomis suknelėmis, teik ir su sijonais ar trumpesnio kirpimo kelnėmis. Kadangi sandalai yra skirti šiltesniems orams, jie įprastai atitinkamai būna derinami prie lengvesnių drabužių.
 • …aulinukus? Aulinukai yra įprastas pasirinkimas rudeniškiems ar žiemiškiems orams, todėl juos galite avėti tiek su džinsais ir vidutinio ilgio striuke ar paltu, tiek ir su ilgesniu paltu ar striuke.
 • …ilgaaulius? Vėlgi, tai yra dažnas pasirinkimas vėsesniems orams. Jis labai puikiai tinka su aptemptais džinsais ir trumpesniu paltuku ar striuke.
 • …aukštakulnius? Tai yra klasikinis pasirinkimas. Akivaizdu, kad klasika niekuomet nemiršta ir nesensta, todėl juos galite lengvai priderinti tiek prie džinsų, tiek ir prie kelnių, švarkelio, suknelių ar sijonų.
 • …aulinukus aukštu kulnu? Tokio tipo avalynę dažniausiai renkamės vėsesniu oru, todėl aulinukai aukštu kulnu puikiai suderinami su trumpesniais paltais ar vidutinio ilgio striukėmis. Taip pat šio tipo avalynę galite dėvėti ir su aptemptais džinsais ar leginsais.
 • …laisvalaikio batus? Tai yra vienas iš pačių universaliausių ir praktiškiausių avalynės tipų, kadangi moteriškus laisvalaikio batus galima lengvai priderinti prie bene bet kokių drabužių – ne išimtis yra ir suknelės ar sijonai.