Kaip įsirengti LED apšvietimą?

Įvairių namų patalpų apšvietimo projektų naujovės su LED šviesa yra tendencija, kuri išliks ilgai. Geriausia tai, kad galite išmokti paprastai, lengvai ir praktiškai sumontuoti LED juostą, užtikrinant unikalų dekoratyvinį apšvietimą.

LED juostas galima pritaikyti įvairiais būdais, pavyzdžiui, montuoti ant sienų, apšviesti vonios veidrodžius, baldus, grindjuostes, LED profiliai luboms, leis sumontuoti ir kaip pagrindinį kambario apšvietimą. Be universalumo, didžiausias medžiagos privalumas yra tai, kad ja labai lengva manipuliuoti ir montuoti, kur tik norite: pritaikyti namo interjere bus labai paprasta.

Nuspręskite, kur bus įdiegta LED juosta

Ant sienų, laiptų ar norint išryškinti kokį nors baldą ar daiktą: LED juosta gali būti naudojama bet kur, o reikiamas dydis bus nustatomas pagal panaudojimo vietą. Paprastai LED juostelės jau yra su pjūvių žymėmis, todėl lengviau pritaikyti gaminio išmatavimus. Kai kuriais atvejais sienoje reikės išgręžti skylutes LED juostelių tvirtinimo kronšteinams pritvirtinti. Tam naudokite tinkamo tipo grąžtą. Tai yra tinkamas gipso, medžio, metalo, betono, stiklo ar kitų paviršių gręžimui.

Uždėkite LED juostelę

Kai nuspręsite, kur ji bus nukreipta, turėsite uždėti LED juostelę norimoje vietoje. Jei už šviesos diodų nėra dvipusės juostos, galite naudoti momentinius arba kontaktinius klijus. Nepamirškite palikti galą su jungtimis tokioje padėtyje, kuri palankesnė prijungimui prie lizdo. Jei naudojama bus lubose, idealu yra sujungti indą kartu su kambario energija, kad jis būtų įjungtas jungikliu.

Elektros jungtis

Paprastai LED juosta jau būna su reikiamu kištuku prijungimui prie lizdo, tačiau esant reikalui ją galima įsigyti ir atskirai. Įdėkite LED juostelių laidus į jungtį, kuri pateikiama kartu su gaminiu, atkreipdami dėmesį į jų poliškumą. Po to tiesiog pridėkite jungtį ir kištuką, kuris eina į lizdą, kad galėtumėte apšviesti aplinką. Taigi, klijuokite juostą ant norimo paviršiaus, sukurdami skirtingas formas ir formatus.