Press "Enter" to skip to content

Kaip išrinkti sportines kelnes vyrui?

Renkant sportines kelnes vyrui svarbu, atsižvelgti į jau turimą  kelnių dydį ir žinant tikslias jo kūno apimtis, pasirinkti tinkamą  drabužį  nebus sunku. Vyriškos sportinės kelnės dažniausiai pasirenkamos juodos arba tamsiai mėlynos spalvos, taip pat gali būti įvairiausių spalvų: geltonos, žalios, šviesiai pilkos spalvos, juos bus lengva derinti prie įvairiausių kasdieninių ir išeiginių drabužių. Nepamiirškite derinti tos pačios spalvos viršutinę dalį ir kelnes arba pasirinkti kontrastingus derinius. Jei norite, kad drabužis būtų kiek įmanoma patogesnis, rinkites medvilnines kelnes, kurių sudėtyje yra elastano, su šiuo drabužiu bus lengva judėti, sportuoti ir toks pasirinkimas gali būti vienas iš geriausių. Kai kurie sportinių kelnių modeliai gali būti pašiltinti, todėl jie tinkami nešioti šaltesnėmis dienomis. Šio gaminio svarbus elementas, tai tampri juosta juosmenyje, kai kurios sportinės kelnės turi išorinį raištelį ir tamprią juostą, turi patogias atviras kišenes į kurias galima įdėti nedidelius daiktus. Prekybos centruose, sport4u.lt parduotuvėse galima nusipirkti kokybiškų gaminių, populiarių prekių ženklų pvz: Adidas, Nike, Puma ir kt.

Sportinės kelnės vaikams

Patogios sportinės vaikiškos kelnės tiks tiek kasdienai tiek kūno kultūros pamokose. Vaikams galima  pasirinkti praktiškus gaminių modelius su kelio dalies sutvirtinimais, jie apsaugo drabužius nuo plyšimų, o žiemai galima rinktis su pašildintą vidinę dalimi, kuri užtikrins šiluminį komfortą.

Sportiniai drabužiai moterims

Sportiniai drabužiai moterims tinka ne tik sportui, bet ir aktyviam poilsiui, būtų patogūs ir praktiški. Šiuolaikinio stiliaus drabužiai sportui yra patogūs ir elegantiški, lengvai derinami su viršutine apranga ir kelnėm. Renkant sportinius drabužius moterims svarbu, atkreipti dėmesį į jų patogumą, kad galėtumėt judėti laisvai, niekas nespaustų, neveržtų. Būtina įvertinti drabužio kokybę, jie turėtų gerai nešiotis, neišsitampytų, nenubluktų, būtų stilingi ir gražiai atrodytų.

Kaip prižiūrėti sportinius drabužius?

Po kiekvieno naudojimo sportinę aprangą reikia išskalbti, gaminiai pagaminti iš sintetinės medžiagos, tokios kaip likra, elastenas ar poliesteris skalbiami ne daugiau kaip 30 laipsnių temperatūroje.