Kaip išsiskirti iš aplinkinių savo stiliumi?

stilius
Photo by Timothy Paule II on Pexels.com

Kada Jūs atkreipiate į kitus dėmesį? Kažkas turi būti kitokio, unikalaus ir dar nematyto arba kaip tik viskas be priekaištų tobula. Tad tiek vienu, tiek ir kitu atveju reikia nemažai padirbėti, kad būtų pasiektas norimas rezultatas – nepakartojamas įvaizdis.

Kiekvienas metų sezonas Lietuvoje reikalauja vis kitų drabužių. Dažnai net ir įvaizdžius galime susikurti vis kitokius keičiantis metų laikams. Juk šaltuoju metų laiku neišsiversime su vienu ar dviem megztiniais, šiltomis kelnėmis bei keletą skirtingų žieminių bei demisezoninių batų porų. Na, o vasarai yra būtina turėti bent keletą suknelių, sijonų, palaidinių, lengvų kostiumėlių bei kelnių. Tiesa, ir su šiltajam metų laikui skirta avalyne reikia „padirbėti“ jeigu norite, kad ji nebūtų masinės gamybos ir tokia, kurią dėvi didžioji dalis gyventojų.

Tad norėdami susikurti unikalų įvaizdį ir išsiskirti minioje teks nemažai padirbėti. Gerai tai, kad yra keletas būdų, kaip ir kur ieškoti drabužių, batų bei aksesuarų, kad pasiektumėte norimą rezultatą.

  • Antrų rankų turgeliai, parduotuvės bei internetinės parduotuvės. Norėdami surasti ką nors unikalaus, skirkite laiko paieškoms ir kiekviename naujai aplankytame mieste užsukite į dėvėtų drabužių parduotuves. Galbūt pavyks aplankyti ir turgus ar tiesiog unikalias parduotuves. Nevenkite pasižvalgyti ir elektroninėse parduotuvėse, kur parduodami jau dėvėti drabužiai. Ten tikrai galima rasti tikrų lobių.
  • Drabužių mainai. Drąsiai siūlykite idėją mainytis drabužiais su draugėmis ar šeimos nariais. Galite jų spintose rasti netikėtų atradimų, kurie gali puikiai tikti prie Jūsų kuriamo naujo įvaizdžio.
  • Rankų darbo gaminiai. Būtent jie kiekvienam suteiks išskirtinumo. Juk rankų darbo gaminiai dažniausiai yra vienetiniai arba sukurti pagal individualų užsakymą, kai norima konkretaus stiliaus, dizaino, spalvos ar tam tikro derinio. Nebijokite apsilankyti pas siuvėją ar mezgėją, kuri galėtų Jums sukurti išskirtinį drabužį. Jis tikrai bus ilgaamžis bei unikalus, sukurtas su meile, todėl tai Jus akimirksniu išskirs iš minios.
  • Specifiniai spalvoti ir savaime išsiskiriantys aksesuarai. Tai gali būti aksesuarai, išsiskiriantys savo spalva ir tekstūra. Tradiciniai aksesuarai yra kaklaskarė arba kaklaraištis ir skrybėlė ar kitoks galvos apdangalas. Aišku, diržas taip pat yra priskiriamas prie tokių aksesuarų, ypač moteriškame garderobe (beveik visi vyriški diržai yra klasikiniai, išsiskiria nebent sagtis). Šiuolaikiški ir kiek neįprasti aksesuarai, padedantys suformuoti savitą stilių, yra išmanieji laikrodžiai ir apyrankės, kaitinamojo tabako įrenginiai, telefonai ir jų dėklai.

Jeigu norite būti itin stilingi, tai drabužius derinkite vienas prie kito. O jei trokštate originalumo, tai nebijokite vienos kitos detalės, kuri gali „sumaišyti visas kortas“ aprangoje. Tik turėkite omenyje, kad kartais kai kurios detalės gali užgožti „originalą“ – jus pačius.