Kaip pasiruošti paskutinės minutės kelionei su vaikais?

Vasara – puikus metas spontaniškoms atostogoms, kai vaikams nereikia į mokyklą. Ir visai nebūtina planuoti šeimos atostogų iš anksto, tai galima padaryti ir įsigijus paskutinės minutės kelionių pasiūlymą. Tad žemiau pateiksime naudingus patarimus, kaip pasiruošti tokio pobūdžio atostogoms su visa šeima.

Nusistatykite aiškų biudžetą

Kelionės biudžeto nustatymas yra pirmas žingsnis siekiant, kad atostogos būtų sėkmingos. Tad rekomenduojame su visais šeimos nariais pasitarti, kiek galite skirti atostogoms ir koks būtų dienos biudžetas. Turint aiškią pinigų sumą, bus paprasčiau ieškoti kelionės pasiūlymų.

Būkite lankstūs

Prieš ieškodami geriausio paskutinės minutės kelionių pasiūlymo, apsispręskite dėl preliminarios išvykimo datos, atostogų trukmės ir, žinoma, krypties. Kartais išvykstant vieną, dviem ar trim dienom anksčiau arba vėliau, galima gauti geresnes sąlygas. Pavyzdžiui, geresnį maitinimo tipą, viešbučio numerį ar papildomas viešbučio paslaugas už prieinamesnę kainą. Be to, patariama pasirinkti ne vieną, o 2 ar net 3 galimas atostogų kryptis.

Kreipkitės į specialistus

Nusistatę biudžetą ir žinodami preliminarią išvykimo datą, kryptį, kreipkitės į patikimą kelionių agentūrą. Joje dirbantiems specialistams išsakykite savo lūkesčius ir finansines galimybes, o kelionių agentai pateiks net kelis lūkesčius atitinkančius pasiūlymus.

Vienos populiariausių krypčių paskutinę akimirką – Turkija, Graikija, Tenerifė ir Juodkalnija. Jeigu Turkija yra viena iš norimų atostogų krypčių,daugiau čia galite surasti puikių pasiūlymų savo šeimos atostogoms.

Pasirūpinkite dokumentais

Galiausiai, prieš įsigydami kelionių paketą, nepamirškite patikrinti asmens tapatybės patvirtinančių dokumentų galiojimo. Priklausomai nuo krypties, atsižvelkite, ar joje pakaks asmens tapatybės kortelės, ar vis dėlto reikalingas pasas. Taip pat, jeigu reikia, pasirūpinkite vizomis ir, žinoma, kelionės draudimu visiems šeimos nariams.

Spontaniškos šeimos atostogos yra įmanomas, tačiau reikia rimtai nusiteikti paieškoms. Svarbiausia, būti lankstiems ir nusibrėžti aiškų kelionės biudžetą, kiek galite skirti. Patyrę kelionių agentai ne tik padės išsirinkti geriausią pasiūlymą, bet ir atsakys į visus reikiamus klausimus, suteiks naudingos informacijos apie reikalingus dokumentus ir pan. Tad nieko nelaukite, leiskitės į spontanišką kelionę su visa šeima ir kurkite neįkainojamus prisiminimus drauge.