Press "Enter" to skip to content

Kaip stoginės keičia Jūsų gyvenimą

Stoginės kadaise buvusios nereikšminga vieta keliems vazonams ar seniems baldams laikyti, greitai virtsta brangiu namo kampeliu. Stoginės tapo vieta, kur galima užmegzti ryšį su išoriniu pasauliu, čia žmonės leidžia savo laisvalaikį bei susitinka paplepėti su kaimynais.

Stoginės yra papildoma daugiafunkcinė erdvė, kurią lengvai įsigyjate. Yra daugybė kūrybiškų būdų kaip išnaudoti stoginės erdves.

Stoginės gali būti naudojamos kaip tylos zona, kur atitrūksite nuo namų šurmulio ir galėsite pasimėgauti ramybe, ar kaip tik ją išnaudoti žaidimų kambariui. Stoginės gali būti tiek uždaresnės, tiek atviros su stiklais, kaip tik kiekvienos zonos poreikių išpildymui.

Stoginės Jus sieja su gamta. Namo gyventojai gali džiaugtis komfortą ir sveikatą gerinančiu lauko oru. Jei nenorite namo teritorijos apkrauti augalais, stoginėse galite įrengti puikų balkono sodą su naminiais augalais ir taip mėgautis augmenija.

Galbūt turite sodą, todėl stoginės puikiai atveria šį gražų vaizdą namų gyventojams ir svečiams. Bet kada galite išeiti iš namo ir mėgautis gamtos vaizdais.

Stoginės tai šiuolaikiška erdvė sodininkystei. Savo stoginės erdvėje galite auginti ne tik estetiškai atrodančius augalus, bet ir žoleles, daržoves ir mėgautis šviežiais produktais tiesiai iš savo stoginės.

Stoginės yra puiki pasisėdėjimų vieta bet kuriuo paros metu. Rytais galite mėgautis knygos skaitymu ar arbatos puodeliu. Stoginės yra nuosava Jūsų vieta, kurioje galite atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. Stoginės puikus pasirinkimas norintiems pabūti lauke, bet kartu siekiantiems privatumo.

Stoginės tampa puikia vieta priimti svečiams ir rengti draugų susibūrimus. Nesvarbu ar tai tik arbatos puodelis, ar vakarienė, kodėl nepasimėgavus grynu oru ir saule, o ne sėdėti viduje?

Stoginės taip pat gali būti ir didesnės, taip turite galimybė gaminti maistą lauke ir juo mėgautis su šeimos nariais ir draugais.

Stoginės ne tik poilsiui, tai nuostabi vieta darbui. Sėdėti prie stalo ar ant sofos ir nuolat dirbti toje pačioje vietoje tampa nuobodu ir kenkia Jūsų kūrybiškumui. Darbas gryname ore dažnai yra žymiai našesnis ir prabėga greičiau.

Stoginės leidžia Jums daugiau laiko praleisti lauke ir taip stiprina imuninę sistemą, sumažiną stresą, kol Jūs mėgaujatės grynu oru.