Kaip tinkamai prižiūrėti indaplovę?

Džiugu, kad vis daugiau žmonių supranta, kad indaplovė yra ne prabangos prekė, tačiau būtinumas, kuris garantuoja, kad daugelį darbų bus galima atlikti kur kas paprasčiau ir greičiau, galiausiai, ekologiškiau. Tiesa, kaip ir bet kokia kita buitinė technika, taip ir indaplovė reikalauja šiek tiek priežiūros. Jos nereikia daug, tačiau ji turi  būti reguliari.

Indaplovės priežiūra remiasi į kelias paprastas taisykles. Bandysime jas aptarti ir taip padėti jums kur kas paprasčiau pasirūpinti šia buitine technika, kuri labai palengvina gyvenimą.

Filtro valymas

Pirmiausia tai reikia pasirūpinti, kad būtų reguliariai valomas filtras, o kai senas jau nustojo būtų funkcionalus, žinoma, kad jį reikia keisti nauju. Tai svarbu bet kokiai buitinei technikai, kuri turi kontaktą su vandeniu: ir skalbimo mašinai, ir net kavos aparatui. Svarbiausia senus filtrus keisti tokiais, kurie labiausiai tinka. Tai yra, reikia remtis gamintojo pateiktomis rekomendacijomis. Kai kurios indaplovės turi savaiminę filtro išsivalymo sistemą. Apsimoka pirkti, nes nereikia pergyventi, kad įranga pradės veikti prasčiau dėl netinkamų dalių.

Prižiūrėkite ir kitas indaplovės dalis

Ne tik filtrui reikia skirti dėmesio, tačiau taip pat tikrinti, ar visos technikos dalys veiki tinkamai, ar jos atlieka savo darbus taip, kad indai būtų švarūs. Štai reikia daugiau dėmesio skirti purkštukams, kurie paduoda vandenį, žinoma, taip pat valyti ir kapsulių dėjimo stalčiukus, kitas vietas. Nereikia dažnai ir nereikia sudėtingai, tačiau kaip ir bet kokia buitinė technika, taip ir indaplovės reikalauja šiek tiek dėmesio, tad reikia reguliariai peržiūrėti – ar viskas veikia taip, kaip ir turi veikti.

Valymo priemonės

Yra daug įvairių valymo priemonių, kurios gali padėti jūsų technikai visada išlikti švariai, tad dėl to ir tinkamai atlikti darbus, kuriems yra skirtos. Greta jų taip pat siūlome nepamiršti ir acto su soda, kurie dažniausiai vadinami stebuklingiausiomis namų priežiūros priemonėmis. Svarbu, kad su jais būtų indaplovė praplaunama reguliariai, tad tokiu atveju bus galima išvengti kalkių bei kitų nešvarumų, kurie blogina technikos funkcionalumą.