Kalėdinės žvakidės padės sukurti ypatingą nuotaiką namuose

Žiema ir šaltasis metų laikas visada asocijuojasi su kuriama šventine, Kalėdine nuotaika. Kalėdinės žvakidės yra nepakartojamas akcentas ypatingai nuotaikai sukurti, kuris gali užpildyti Jūsų namus maloniu aromatinių žvakių kvapu bei jaukia šviesele. Yra sukurta nemažai žvakių, kurios skleidžia nuostabius, Šv. Kalėdas primenančius, kvapus: cinamonas, meduoliai, apelsinai ir pan.

Kai kurios Kalėdinės žvakidės gali turėti ir specialius stiklo gaubtus. Tai – tikrai graži interjero detalė, bet pagrindinė jo funkcija yra aromatinių žvakių apsauga nuo dulkių. Tad būtinai tais momentais, kai planuojate išvykti ilgesniam laikui, uždenkite žvakes stiklo gaubtu. Kitu atveju gali nutikti taip, kad ilgą laiką stovinti atvira žvakė rinks vien tik dulkes, o riebus sojų vaškas jas puikiai „sugers“. Dėl to tikrai nebus malonu po kurio laiko vėl uždegti žvakę, nes ji jau nebekvepės įprastu kvapu. Visada rinkitės tik kokybiškas prekes. Jos degs ir gražiau, ir ilgiau, ir nebus tokios kenksmingos, kaip gali atsitikti su pigiomis bei sintetinėmis grožybėmis.

Kiekviena internetinėje parduotuvėje parduodama žvakė bei žvakidė gali reikalauti tam tikros priežiūros, tad atkreipkite dėmesį į naudojimo instrukcijas. Kaip žvakėms yra svarbūs deginimo principai, taip ir Kalėdinėms žvakidėms gali reikėti skirti šiek tiek dėmesio priežiūrai.

Tikrai ne visos sukurtos Kalėdinės žvakidės yra skirtos būtent šiai šventei. Nemaža dalis asortimento gali būti pritaikyta ir kitos progoms: gimtadieniams, metinėms ar tiesiog šventinei vakarienei. Kuo išskirtinės Kalėdinės žvakidės? Kalėdoms pasipuošti skirtos žvakidės dažniausiai turės blizgius paviršius ir dažniausiai jos kuriamos aukso bei sidabro spalvų. Taip pat nėra svetimos raudonos bei juodos spalvos. Visas šias spalvas galima drąsiai derinti tarpusavyje ir taip sukurti ypatingą atmosferą kiekvienuose namuose.

Šventinę nuotaiką su Kalėdinėmis kompozicijomis, kurių pagrindiniu akcentu gali būti Kalėdinės žvakidės, kurkite nuo pat žiemos pradžios ir nebijokite jų palikti ilgiau nei ateis Naujųjų metų pradžia. Mažos jaukios namų interjero detalės, kurių lengvai galite rasti internetinėje parduotuvėje, visada pavers Jūsų namus ypatingais, į kuriuos visuomet norėsite greičiau sugrįžti ir užsibūti ilgiau.