Press "Enter" to skip to content

Kalėdiniai atvirukai grįžta į madą

Kiekvienais metais Kalėdų proga ieškome idėjų, kaip pasveikinti sau artimus žmones su šventėmis. Tenka galvoti originalias dovanas ir atrasti būdus perduoti gražius sveikinimo žodžius. Taip pat ruoštis Kalėdoms reikia ir verslininkams, kurie nori pasveikinti savo partnerius ar klientus. Tiek vienu, tiek kitu atveju labai pagelbsti kalėdiniai atvirukai. Tai šiltas ir jaukus sveikinimas, kuris, beje, kiekvienais metais vis labiau populiarėja.

Turbūt didžiulį kalėdinių atvirukų atgimimo laikotarpį šie kalėdiniai atributai išgyveno 2020-aisiais, kai visame pasaulyje siautė pandemija ir daugelis žmonių negalėjo gyvai susitikti su artimais žmonėmis ar kitais, kuriuos norėtų pasveikinti gražiausių švenčių proga. Todėl labai daug žmonių sveikinimams pasirinko kitus būdus. Pavyzdžiui, dovanas perdavė per kurjerius. O kaip gi be gražių sveikinimo žodžių. Čia pagelbėjo kalėdiniai atvirukai.

Šiltiems sveikinimams

Kalėdiniai atvirukai kiekvienais metais gali būti geras pasirinkimas ne tik kaip priedas prie  dovanos, bet ir atskiras sveikinimas. Pavyzdžiui, jeigu per šventes negalite aplankyti Jums brangių žmonių, sveikinimą galite jiems išsiųsti paštu. Šiais laikais, kai šventiniu laikotarpiu daugelį mūsų užgriūna daugybė elektroninių sveikinimų, tikras atvirukas ir originalūs sveikinimo žodžiai yra iš tiesų šildantis sveikinimas.

Internete galite rasti įvairių kalėdinių atvirukų, kuriuos užsakant galite įkelti savo nuotrauką ar norimą paveikslėlį ir net savo sugalvotą tekstą. Reikės tik išsiųsti artimiems žmonėms ir laukti jų padėkų skambučių.

Verslo dovanoms

Ne ką rečiau kalėdiniai atvirukai naudojami ir tuomet, kai įmonės nori su Kalėdomis pasveikinti savo darbuotojus, partnerius ar klientus. Kalėdiniu laikotarpiu gauti netikėtą sveikinimą yra labai malonu, o taip pat tai stiprina verslo ryšius. Todėl investuoti į nedideles staigmenos tikrai verta.

Be to, šventiniai sveikinimai gali prisidėti prie Jūsų įmonės žinomumo didinimo. Kitaip sakant, galite pasirūpinti sveikinimu, kuris primins, kas yra jo siuntėjas. Pavyzdžiui, galima užsakyti kalėdinių atvirukų su Jūsų įmonės logotipu ir tokiu paveikslėliu, kuris perduotų Jūsų įmonės veiklos tematiką. Galite gamintojui perduoti savo sugalvotą sveikinimo tekstą ir taip padaryti sveikinimą dar originalesnį. O jeigu norite išsiskirti dar labiau, galite užsakyti maketavimo darbus ir pasirūpinti išskirtiniu atviruko dizainu. Gavę tokį atviruką tiek Jūsų darbuotojai, tiek klientai ir partneriai bus maloniai nudžiuginti. Juk toks sveikinimas reiškia, kad verslas yra patikimas, socialiai atsakingas ir rūpinasi žmogiškaisiais santykiais. Tai yra labai svarbu ir verslo pasaulyje.