Press "Enter" to skip to content

Kas suteikia namams jaukumo?

namai

Įsigiję savo svajonių namus visi siekiame, kad jie būtų jaukūs ir atspindėtų mus. Kuriant  savo namų interjero dizainą svarbu atsižvelgti ne tik į grožį, bet ir į patogumą, bei funkcionalumą. Minkšti badai, pufai, sėdmaišiai tokios detalės net ir griežčiausių formų kambariui  suteiks jaukumo, laisvumo. Dekoruokite juos pagalvėlėmis, rinkites minkštus pledus. Taip sukursite balansą ir tam tikrą oazę savo namams. Derinkite spalvas, audinius, įkomponuokite tam tikrą detalę į savo namų interjerą. Rūpinkites namų švara- minkšti baldai ir pagalvėlės nekurs jaukios atmosferos, jei aplink bus pilna dulkių, o kiekviena lentyna bus apkrauta nereikalingais daiktais. Namai visada atrodo jaukūs , kai juose gausu žalumos. Jei turite galimybę auginti gyvas kambarines gėles- nebijokite jomis puošti savo namų. Net ir į stilingą vazą pamerkta puokštė vasrinių žiedų suteiks kambariui charakterio, padarys jį jaukesnį.

Kokią spalvą pasirinkti kambario sienom?

Baltos spalvos ne tik atveria erdvę, bet ir šviesina kambarį. Baltos spalvos atspalvių yra daug, todėl neskubėkite ir išsirinkite tą, kuri geriausiai tinka jūsų namų erdvei. Raudona spalva kambariui suteiki energijos. Geltona- džiaugsmo spalva. Mėlyna veikia priešingai nei raudona. Žalia  spalva mažiausiai vargina akis.

Dvisluonsnės ir trisluoksnės parketlentės

Unideco.lt prekiauja dvisluoksnėmis ir trisluoksnėmis parketlentėsmis Dvisluoksnės parketlentės yra sudarytos iš medžio fanieros plokštės ir dengiamojo kietmedžio, paprastai jos siauresnės ir gali būti tik klijuojamos. Trisluoksnės parketlentės turi  ir tarpinį sluoksnį, jos gali būti įvairių dydžių, jas galima arba klijuoti, arba tiesti ant pakloto. Pagrindinis skirtumas, kuris lemia parketlenčių pasirinkimą, yra jų viršutinio sluoksnio- kietmedžio- storis. Kuo storesnis šis paviršius, tuo ilgiau parketas tarnaus.

Iš ko gaminamas parketo viršutinis sluoksnis?

Parketo viršutinis sluoksnis gaminamas tik iš pačių kiečiausių medienų, nes mediena yra atspari smūgiams, įbrėžimams, įlenkimams. Pati stipriausia mediena ąžuolo, tačiau rinkoje populiarios  ir buko, uosio, klevo, vyšnios ir riešutmedžio grindys. Medis yra puikus laidininkas, kuris tolygiai paskirsto šilumą, todėl šildomos grindys yra puikus sprendimas namams. Šildomos grindys namams priduoda jaukumo, o kai šilta kojoms- šilta visam kūnui.