Press "Enter" to skip to content

Kas yra slaugos namai?

Slaugos namai – tai profesionalios priežiūros senyvo amžiaus žmonių apgyvendinimas. Dauguma žmonių atvažiuoja čia, nes jiems yra reikalinga speciali pagalba ir nuolatinė priežiūra po ligos, o artimieji to suteikti negali. Slaugos namai neturėtų sukelti neigiamų emocijų, nes tai yra visokeriopa pagalba iš profesionalų rankų. Tai palengvina ne tik čia gyvenančiojo kasdienybę, bet ir artimieji yra užtikrinti, jog jų mylimu žmogumi bus pasirūpinta tinkamai, skiriant išskirtinį dėmesį ir rūpestį.

Kokie yra slaugos namų privalumai?

Slaugos namai yra skirti suteikti profesionalią pagalbą žmonėms, kurie negali patys savimi pasirūpinti. Jiems yra atliekamos įvairios procedūros taip bandant palengvinti jų kasdienybės naštą ir suteikti geresnę gyvenimo kokybę. Slaugos namuose dirba specialistai, jie visada pasiruošę pagelbėti ten gyvenantiems asmenims. Tai turbūt yra didžiausias slaugos namų privalumas. Taip pat, dažnai į slaugos namus atkeliauja vieniši asmenys, dėl to buvimas tarp žmonių, nuolatinis bendravimas gali ne tik praskaidrinti dieną, bet ir pakelti bendrą emocinę savijautą. Slaugos namai suteikia galimybę žmogui pasijusti geriau fiziškai ir emociškai. Taip pat, dauguma slaugos namų turi savo kiemelius ar bent jau teritorijas, kuriose galima pasivaikščioti ir pabūti gryname ore, kas yra labai sveika kiekvieno žmogaus organizmui. Neapsunkinant artimųjų, kurie negali suteikti specialios priežiūros, slaugos namai yra puiki vieta norint padėti savo artimajam jaustis geriau ir nesijausti kaip našta savo šeimai. O šeimos apsilankymai, kad ir kasdieniai, tampa dar didesniu malonumu stiprinančiu ryšį. Slaugos namai rūpinasi jūsų artimaisiais ne tik profesionaliai, bet ir su meile ir pagarba, todėl nereikia bijoti, kad jūsų mylimas žmogus jausis vienišas ar pamirštas. 

Patekimas į slaugos namus

Slaugos namai priima žmones, kuriems reikia profesionalios ir specialios pagalbos. Dažnai čia patenka žmonės su gydytojo siuntimu. Tuomet yra pritaikomos atitinkamos procedūros ir paslaugos. Už bazines paslaugas su gydytojo siuntimu mokėti nereikia. Papildomos paslaugos gali kainuoti. Slaugos namai dažnai turi kelis apgyvendinimo pasirinkimus. Visa tai priklauso nuo kokio komforto lygio yra prašoma. Slaugos namuose yra garantuojamas profesionalumas ir nuoširdus rūpestis žmonėmis, kuriems reikia pagalbos gerinant savo kasdienį gyvenimą ir fizinę savijautą.