Press "Enter" to skip to content

Kelionės su savo elektronine cigarete

Jei planuojate palikti seną „Blighty“ saldus saldaus garų debesyje, kai skrendate į svetimas šalis, svarbu būti labai atsargiems ir atidiems, kad užtikrintumėte savo elektroninių cigarečių sąrankos saugumą ir veikimą. re toli. Šis greitas ir patogus vadovas jums pasakys viską, ką reikia žinoti apie keliones su savo prietaisu, kad visada būtumėte saugūs ir dirbtumėte pagal konkrečios paskirties vietos įstatymus.

Keliaudami lėktuvu su savo elektronine cigarete, prieš pradėdami lipti, turėtumėte pradėti laikytis taisyklių ir nuostatų. Visuose JK oro uostuose draudžiama naudoti „vape“ prietaisus ir daugeliu atvejų su jais elgiamasi taip pat, kaip ir su rūkymu, leidžiama tik tam skirtose vietose už terminalo ribų. Būtinai patikrinkite konkrečias oro uosto, iš kurio keliaujate ir atvykstate, taisykles, kad nesukeltumėte trikdžių ir nepatogumų!

Sauga

Toliau turite įsitikinti, kad jūsų elektroninė cigaretė yra saugiai supakuota kelionei. Nors kai kurios oro linijos leidžia skrydžio metu keliauti su savo asmeniniu asmeniu, kitos ne, ir jums tikrai nebus leista naudotis savo elektroniniu cigaretės lėktuvu. Rekomenduojame, kad sutaupytumėte laiko ir išvengtumėte vėlavimo įsiregistruojant, saugiai supakuokite savo elektroninį cigaretę į rankinį rankinį bagažą ir įsitikinkite, kad jis išjungtas, kad išvengtumėte atsitiktinio suveikimo, kol esate krepšyje. Dėl gaisro pavojaus draudžiama elektronines cigaretes ir atsargines baterijas laikyti registruotame bagaže, kuris laikomas lėktuvo krovinių skyriuje. Tačiau atsargines elektronines sultis galite laikyti registruotame lagamine.

Jūsų rinkinio pakavimas

Savo ir kitų keleivių saugumo sumetimais turėtumėte pasirūpinti, kad skrydžio metu atskirai naudotumėte savo elektroninę cigaretę ir baterijas apsauginiu dėklu. Plastikinių baterijų dėklų rasite „Vapestore“, kad baterijos nesiliestų viena su kita kelionės metu. Primygtinai patariama išardyti savo elektroninę cigaretę prieš ją laikant kelionėje, išjungiant akumuliatorių ir išsukant iš bako ar valymo įrenginio. Jei jūsų prietaise naudojamos išimamos baterijos, išimkite baterijas iš prietaiso ir laikykite jas saugioje dėžutėje, išvardytoje mūsų svetainėje.