Press "Enter" to skip to content

Kiek kainuoja nauji automobiliai?

Praktiškai kiekvienas vairuotojas pagalvoja apie visiškai naują transporto priemonę, tuo labiau, kad dabar nemaža dalis žmonių būtent tokias mašinas ir pasirenka. Tiesa, kartais gali atrodyti, jog tam prireiks nemažai investicijų. Tačiau tikrai ne visi automobiliai yra tokie brangūs. Ir daugelis gamintojų orientuojasi būtent į vidutines pajamas gaunančius žmones. Todėl nesirenkant prabangių arba kažkokių kitokių išskirtinių modelių galima įsigyti naują ir kokybišką mašiną už mažiau nei dvidešimt tūkstančių. O jeigu norisi sutaupyti dar daugiau, tai tikrai įmanoma atrasti variantų, kurie kainuos kiek daugiau nei dešimt tūkstančių. Kas tikrai nėra daug už visiškai naują ir nenaudotą automobilį.

Alternatyva – pirkti išsimokėtinai

Nors ne visi nauji automobiliai yra tokie brangūs, tačiau daugeliui iškart sumokėti visą sumą gali būti ne taip jau paprasta. Net jeigu finansinės galimybės ir tą leidžia. Todėl praktiškai visi pardavėjai suteikia galimybę įsigyti mašiną išsimokėtinai ir už ją atsiskaityti kelių metų bėgyje. Kas labai patogu, kadangi praktiškai iškart galima eksploatuoti naują transporto priemonę ir tam nereikia didelių santaupų. Kurias sukaupti gali prireikti nemažai laiko. Be to, kartais siūlomas toks variantas be jokių palūkanų. Todėl pirkimas lizingu nereikš jokių papildomų išlaidų. Kas padaro tokį variantą dar patrauklesniu žvelgiant ne tik iš praktinės, bet ir iš finansinės perspektyvos.

Kaip išsirinkti geriausią variantą?

Automobilio pasirinkimas tikrai nėra lengva užduotis, kadangi jų įvairovė labai didelė. Be to, kiekvienas turi ir asmeninius kriterijus, kurie neretai bus svarbiausi priimant galutinį sprendimą. Tuo labiau, kad nauji automobiliai neturės jokių gedimų ar defektų ir juos bus galima sėkmingai naudoti nesibaiminant remonto išlaidų. Taigi, pirmiausiai reikėtų suprasti, ko norite ir koks būtų praktiškiausias variantas būtent jūsų gyvenimo būdui. Ar reikalingas pravažesnis modelis, o gal daug keliaujate ir norite taupaus automobilio? Taip pat daugelis modelių turės skirtingas modifikacijas ir skirtingus variklius, tad renkantis ir į tai vertėtų atkreipti dėmesį. Be to, visuomet galima pasikonsultuoti ir su pardavėjais, kurie tikrai pasidalins patirtimi bei patars.