Press "Enter" to skip to content

Kiek kainuoja privatus darželis Kaune?

Mažus vaikus palikti vienus namuose ne tik neteisėta, bet ir labai rizikinga. Maži vaikai gali ne tik apversti namus aukštyn kojomis, bet ir susižeisti. Būtent dėl to kiekviena mamytė ir kiekvienas tėvelis žino, jog maži vaikučiai turi eiti į darželį. Išsirinkti darželį kiekvienam yra labai sudėtinga. Dažniausiai maži vaikai yra per jauni, jog priimtų tokį sprendimą, todėl šis darbas atitenka tėveliams. Renkantis pagrindinis kriterijus dažniausiai būna kaina. Privatus darželis Kaune gali kainuoti labai įvairiai. Visgi galima pastebėti, jog kaina dažniausiai būna apie 300 eurų per mėnesį. Ši suma neretai tėvelių negąsdina, kadangi ji nei per brangi, nei per pigi. Už šią sumą kiekvienas tėvelis žino, jog vaikai gali gauti ne tik maitinimą, bet ir bus suteiktas reikalingas ikimokyklinis ugdymas.

Kas įeina į kainos pasiūlymą?

300 eurų mėnesiui yra labai nedidelė suma. Už auklę mokama tikrai kur kas brangiau. Visgi tėveliams vis tiek įdomu, kas įeina į šią kainą? Vienas žinomiausių darželių Kaune „Rudnosiukas“ žada už šią sumą ne tik prižiūrėti vaikus, rūpintis pilnaverte jų mityba, bet ir užtikrina, jog vaikai būtų deramai auklėjami ir kiekvieną dieną įgytų vis daugiau žinių. Vaikai šiame darželyje ne tik mokosi, kaip reikia bendrauti su bendraamžiais, bet ir sužino daug įdomių dalykų, kurie praverčia ateityje mokantis mokykloje.

Darželis kur kas pigiau nei auklėjam

Pasitaiko, jog išgirdę, kiek kainuoja privatus darželis, tėvai iš karto nusprendžia, kad geriau samdyti auklę, kuri prižiūrėtų vaiką ir pasirūpintų, jog jis išmoktų visus reikiamus dalykus iki mokyklos. Visgi toks požiūris ir sprendimas yra labai klaidingi. Vaikams būtinas bendravimas ne tik su suaugusiais, bet ir savo amžiaus vaikais. Be to, verta paminėti, jog auklės paslaugos yra kur kas brangesnės nei darželis. Pasimetę tėvai turėtų išbandyti darželį. Kai kurie darželiai siūlo apsilankyti kartą ir pažiūrėti, ar vaikui jame patiks. Jeigu vaikas jaučiasi gerai, tuomet galima numanyti, jog vaikui geriau tiktų darželis nei nepažįstama moteris, su kuria vaikas turėtų būti visą dieną. Patikimą auklę rasti yra sudėtinga. Net ir ją radus, daug šansų, jog ji kainuos kur kas brangiau nei darželis.