Press "Enter" to skip to content

Ko reikia geram koncertui?

renginiai

 

Kiek koncertų suorganizuojama Lietuvoje per metus? O kiek pasaulyje? Ar visi koncertai geri? Sunku pasakyti, bet galima daugmaž išskirti punktus, sufleruojančius apie gerumą. O prireikus su videoprojektais susijusių paslaugų galima kreiptis į Videoprojektai.lt ir suorganizuoti puikų renginį.

Reklama. Turbūt sutiksite, kad koncertui reikia reklamos. Šiuolaikiniame pasaulyje reklama gali būti labai įvairi. Vienais atvejais pasikliaujama televizijos teikiamu žinomumu, kitais atvejais uoliai dirbama socialiniuose tinkluose, gali būti ir plakatų mieste. O galbūt taikomas visas priemonių kompleksas. Skiriasi ir renginių mastas, ir auditorija, todėl natūralu, kad reklamos būdai nevienodi.

Atlikėjai. Kad koncertas įvyktų, reikia atlikėjų. Koncertų būna solinių, tada žmonės susirenka paklausyti vieno asmens ar vienos grupės repertuaro. Į kai kuriuos renginius sukviečiama daug grupių bei atlikėjų (pavyzdys: Kalėdų eglės įžiebimas).

Tema. Neretai koncertai organizuojami atsižvelgiant į konkrečią temą. Jau minėtas eglės įžiebimas, Kovo 11-oji ir kitos progos lemia šventės formatą. Jei tai Valentino diena, tikriausiai karaliaus raudona spalva ir širdelės. Jei tai vasaros sezono atidarymas, galbūt norėsis kaip nors išlaviruoti paplūdimio temą.

Vieta. Be abejonės, reikšmė teikiama ir vietai. Tai gali būti arena ar aikštė. Ar kokio nors miesto, miestelio, kaimo kultūros namai. Gana dažnai dainininkai keliauja per Lietuvą ir surengia koncertus bent keliuose miestuose.

Profesionalumas. Kad viskas eitųsi puikiai, nepamirštamas ir profesionalumas. Tai daug su vadyba, planavimu susijusių reikalų ir juos tenka spręsti kuo sklandžiau. Reikia ne kartą žiūrėti į laikrodį, skambinti ir atsiliepti, klausti ir atsakyti, ieškoti idėjų ir galvoti, remtis jau kurtais renginiais ir prisirinkti šviežių minčių…

 Estetinė pusė. Video – šis žodis reiškia labai daug. Turbūt prisimenate, kai scenos puošmena būdavo keletas prožektorių. Dabar pasitelkiami moderniausi multimedijos sprendimai. Jei peržvelgtume poros dešimtmečių senumo koncertus ir naujausius, skirtumas būtų akivaizdus.

Koncertai ir kiti renginiai vargiai atsiejami nuo videopaslaugų. Videoprojektai.lt galėtų būti tikslingas pasirinkimas norint surengti šį tą įdomaus, turiningo ir išsiskiriančio. Juk išskirtinumas – viena iš savybių, traukiančių žmones pasiklausyti tam tikrų dainininkų repertuaro.