Press "Enter" to skip to content

Kodėl baro kėdės biure yra patogi alternatyva?

               Sėdėjimas gali tapti labai nemalonus procesas. Tai antraštė, kurią per pastaruosius kelerius metus matėte naujienų straipsniuose, knygose ir net moksliniuose straipsniuose. Daugėjant stovinčių stalų ir net bėgimo takelių bei dviračių stalų, žmonės sėdėjimą laiko „nauju rūkančiu“ metodu. Mokslininkai paskelbė tyrimą „Circulation“, kuriame nustatyta, kad sėdėjimas vos valandą padidino mirtingumo nuo visų priežasčių ir širdies ir kraujagyslių ligų riziką, o kiti tyrimai sieja ilgalaikį sėdėjimą su depresija, širdies ligomis, 2 tipo cukriniu diabetu, raumenų degeneracija, minkštais kaulais, aukštas kraujospūdis, prasta kraujotaka, disko suspaudimas, nugaros skausmas ir net vėžys. O kasdienė valandos trukmės treniruotė greičiausiai jūsų neišgelbės.

               Paanalizuokime, kaip pasirinkti kėdę, kuri išlaikys jūsų sveikatą, išvardytą nuo blogiausio iki geriausio. Kokia ta šiuolaikinio ofiso kėdė, kuri gali palengvinti kasdieninį sėdėjimo procesą. Galutiniam išdėstymo efektui įtakos turi: pasirinktų baldų forma, spalva ir dydis. Baro kėdės pirmiausia turėtų užtikrinti komfortą ir saugumą, kuris atsiranda dėl jų neįtikėtinai stabilios konstrukcijos. Keturkojai yra patogiausi ir tvirčiausi. Vienos kojos variantai yra labiau nestabilūs ir sunkesni, todėl jie yra mažiau praktiški. Modeliai su metaliniais pagrindais yra labai populiarūs. Jie puikiai dera moderniuose, minimalistiniuose ir pramoniniuose susitarimuose, tačiau tokio tipo biuro baro kėdės taip pat tiks prie klasikinio interjero stiliaus. Konkrečius variantus galima papildyti porankiais arba apatine atlošu.

                Baro kėdė yra baldas, kuris iš esmės yra susijęs su virtuve ar darbuotojo bufetu. Jis pakeis tradicinį stalą ir kėdes ten, kur trūksta vietos arba kur interjero dizainas nepalankus tokiam sprendimui. Baro kėdės kaip priedas prie aukšto stalo sukurs kavinės nišą. Tačiau tai nėra vienintelė jų taikymo sritis https://admodum.lt/type/baro-kedes/.