Press "Enter" to skip to content

Kodėl veido serumas yra reikalingas?

Naudojant tam tikrus produktus prižiūrėti veido odai, kartais net nežinome, kokia yra tiksli jų paskirtis. O kartais galvojame, kad tam tikrų priežiūros priemonių net nereikia, nes jos negali atnešti tokios didelės naudos. Kalbant apie veido serumus, turbūt galima nuomones suskirstyti į dvi grupes, viena yra ta, kad jų naudoti nereikia, nes juos puikiai gali atstoti įvairūs kremai, o kita nuomonė yra ta, kad jie reikalingi kiekvienai moteriai. Tad šiame straipsnyje išsiaiškinsime, kodėl visgi veido serumas yra reikalingas.

Kaip galima suprasti serumą ir kodėl jį naudoti yra rekomenduojama?

Veido serumą galima suprasti kaip priemonę, kuri papildomai gali suteikti naudos jūsų veido odai, tai yra prisotinti ją įvairiais vitaminais, tinkamai sudrėkinti ir padidina kolageno lygį. Lyginant su kremu, serumo konsistencija yra žymiai lengvesnė, todėl jei nenorite per daug apsunkinti veido odos, jį patartina rinktis. Jo veikliosios medžiagos žymiai efektyviau įsiskverbia į giliausius odos sluoksnius, todėl iš jo nauda yra labai didelė. Tad jis turėtų būti naudojamas tada, kai norima išspręsti ne paviršutines odos problemas, o gilesnes. Todėl serumo pagalba galima sulėtinti senėjimo procesus.

Ar serumas gali pakeisti įprastus kremus?

Tikriausiai vienas svarbiausių dalykų, kuriuos verta paminėti yra tas, kad kremas ir serumas yra du skirtingi produktai ir juos nereikėtų bandyti naudoti vietoj vienas kito. Kaip ir minėjome, serumas naudojamas tam, kad palaikytų tinkamą odos būklę gilesniuose sluoksniuose, o kremas apsaugo išorinį odos sluoksnį nuo įvairių veiksnių. Pats geriausias sprendimas būtų tas, kad šias abi priemones naudotumėte kartu.

Kaip nedaryti klaidų, norint naudoti veido serumą?

Tam, kad būtų gautas kaip įmanoma geresnis rezultatas, veido serumas turėtų būti tepamas ant švarios veido odos. Todėl pirmiausia ją reikia gerai nuvalyti. Tačiau vien vandens neužteks, geriausiai visus nešvarumus pašalina specialus prausiklis. Kad oda būtų paruošta serumui, prieš tai dar reikėtų panaudoti toniką. Ir tik tada tepkite serumą. Tik nedarykite klaidos, kad pirmiau teptumėte kremą, o tik po to serumą. Užteptas kremas neleis jam prasigerti į vidinius odos sluoksnius ir tada nebus gaunama jokia nauda. Kremas turėtų būti tepamas tik tada, kai veidą ištepsite serumu. Taip pat prieš kremo tepimą rekomenduojama palaukti keletą minučių ir tik tada jį tepti ant veido odos.