,

Kodėl verta konsultuotis dėl hialurono injekcijų?

Itin didelė klinikų, kuriose atliekamos hialurono injekcijos, pasiūla suteikia laisvę rinktis. Tačiau pacientai gan skeptiškai žiūri į gydytojo konsultacijos kainas, manydami, kad jų skirtumas yra nepagrįstas. Kai kurie žmonės netgi nori išvengti konsultacijos arba tikslingai ieško pigiausio varianto. Kodėl apsilankymas pas gydytoją yra būtinas? Kodėl neverta gailėti pinigų konsultacijai? Atsakyti į šiuos klausimus padės išsamūs pagrindimai.

Poreikio išsiaiškinimas

Baimės akys didelės. Šis posakis mums visiems gerai žinomas. Išvydus pirmąsias raukšleles, galime pradėti panikuoti, o kartais net nepagrįstai permąstyti sprendimą atlikti grožio injekcijas. Apsilankymas pas specialistą padės nustatyti tinkamą injekcijos rūšį – hialurono ar botulino – arba net pasirinkti abiejų kombinaciją. Plačiau apie hialurono injekcijos Kaune procedūrą galite paskaityti spustelėję ant pateiktos nuorodos.

Įvairialypis panaudojimas

Hialurono injekcijos dažniausiai asocijuojasi su raukšlių mažinimų arba lūpų putlinimu. Tačiau šis junginys pasižymi įvairiapusiška nauda gydant pūsleles, žaizdeles, randus ir netgi pūslelinę. Taip pat galima koreguoti ne tik odos reljefą, bet ir tekstūrą – suteikti jai skaistumo ir švytėjimo. Populiarėja ir skruostų bei veido ovalo formos korekcijos hialurono rūgštimi procedūros.

Apsauga nuo išorinių veiksnių

Ypač vasaros metu odos būklė gali pablogėti nuo saulės spindulių, jūros vandens ir netgi paplūdimio smėlio. Hialurono rūgštis padeda išsaugoti odos drėgmę, todėl išvengiama ir odos išsausėjimo, ir jos riebalavimosi. Išsausėjus odai, blogėja jos atsinaujinimas ir gijimas. O odos riebalavimasis skatina bakterijų dauginimąsi, todėl gali atsirasti spuogai ir inkštirai. 

Kokybės garantas

Tinkamai atlikta procedūra gali suteikti didesnę naudą, nei buvo tikimasi. Kompetentingas, nuolat kvalifikaciją tobulinantis gydytojas, dirbantis su kokybiškomis priemonėmis suteiks išsamią konsultaciją. Pacientas, kuriam sveikatos priežiūros specialistas papasakos apie medžiagos kilmę ir procedūros eigą, jausis ženkliai geriau nei tas, kuris savarankiškai pasiskaitė internete rastą informaciją. Tinkamai parinkus injekcijos dozę, jos suleidimo vietą ir, esant poreikiui, procedūros pakartojimą, bus pasiektas optimaliausias rezultatas.

Mitų, gandų ir nepatikimų šaltinių gausa gali įvaryti didžiulę baimę. Todėl prieš atliekant atjauninančią procedūra, naudinga pasikonsultuoti su gydytoju, kuris padės priimti galutinį sprendimą. Tuomet net neabejojame, kad rezultatas tikrai nenuvils.