Press "Enter" to skip to content

Kokiomis verslo dovanomis pradžiuginti kolegas?

verslo dovanos

Draugams ar artimiesiems visuomet išrinkti dovaną daug lengviau nei kolegoms ar verslo partneriais. Nors darbe su žmonėmis praleidžiama nemažai laiko, tačiau pabendrauti tikrai ne visuomet pavyksta, o jei ir pavyksta tai ne tiek daug, kad žmogų pavyktų tobulai pažinti. Žinoma, kai kurie kolegos tampa puikiais draugais, tačiau toks ryšys užsimezga ne visuomet. Panašiai yra ir su verslo partneriais, su kuriais praleidžiama labai nedidelė dalis laiko ir įprastai susitinkama gana retai aptarti svarbiausių reikalų, darbų. Taigi, kad ir kaip smagu dovanoti, ne visada lengva išrinkti kuo galima kitus žmones nustebinti.

Prieš renkantis dovanas, nesvarbu kam jos bebūtų skirtos, labai svarbu žinoti ir savo finansines galimybes. Bet ko dovanoti dažnai nepavyksta ir dėl pinigų trūkumo, todėl pirmiausia atkreipkite dėmesį į biudžetą ir tik tuomet pagalvokite apie tai kokias dovanas galite sau leisti. Tiesa ta, kad daugeliu atveju versle didelės ir brangios dovanos tikrai nėra reikalingos. Užtenka parodyti savo gražų gestą, kuris tikrai ne ką mažiau įvertinamas nei prabangi dovana. Jeigu turite kolegų iš užsienio tikrai galima padovanoti tam tikros lietuviškos atributikos, suvenyrų, kurie tikrai nudžiugins ne vieną. Daugeliu atveju taip pat puikiai tinka saldėsiai, kuriuos dabar galima pirkti ne įprastus parduotuvėje, o atitinkamai dailiai supakuotus. Kokybiški ir skanūs saldumynai dar nieko nenuvylė, todėl išsirinkti puikią dovaną galite https://saldireklama.lt. Čia galima pasirinkti ir specialius pakavimus su įmonės pavadinimu ar logotipu, todėl dovana gali virsti ir reklama.

Saldainiai ar kiti gardėsiai su specialiu įpakavimu ne tik kitai įmonei bus gera dovana, bet taip pat ir pavyks save pareklamuoti tiems žmonėms, kurie saldėsiais vaišinsis. Pastebėti įmonės logotipą ar pavadinimą gali ir į kitos įmonės ofisą užsukę klientai, partneriai ir kiti asmenys. Skanus pasirinkimas tikrai padės jus įsiminti, tad įsitikinkite, kad pasirinkote kokybiškus skanėstus. Žinoma, teikiant dovaną nepamirškite mandagumo, malonaus bendravimo ar kokio mielesnio raštelio, nes įteikimas lygiai toks pats svarbus kaip ir pati dovana bei jos siunčiama žinutė.