Press "Enter" to skip to content

Kokios moteriškos šukuosenos ir kirpimai bus populiariausi 2022 metų vasarą?

blonde haired woman standing between green plants
Photo by Tim Mossholder on Pexels.com

Artėjant vasarai tikriausiai kiekviena moteris bando atnaujinti savo drabužių spintą, įsigyti naujų įvairiaspalvių ir plazdančių rūbų, vasariškos avalynės. Tačiau tam, kad atrodytų nepriekaištingai ir patraukliai, kiekviena moteris turi žinoti, kad svarbu ne tik būti gražiai apsirengusiai, bet reikia pasirūpinti ir savo plaukais ir sužinoti, kokios šukuosenos ir kirpimai bus madingiausi ir labiausiai trauks akį šią vasarą.

Šukuosenos

Visų pirma, jeigu kyla klausimas, ar yra kažkokios taisyklės, kuo reikia vadovautis? Atsakymas yra toks, jog jokių taisyklių nėra! Į madą grįžta 70-ųjų ilgos kasos, pynimai. Taip pat tos, kurios turi trumpus plaukus, bet nori vasarą pabandyti kažką išskirtinio bei traukiančio akį, gali ruoštis ekstremaliems pasikeitimams, nes 2022 metų vasarą bus populiarios būtent ryškių spalvų, trumpiems  plaukams skirtos šukuosenos, kurios neabejotinai  trauks aplinkinių akis. O tos trumpaplaukės, kurios mėgsta kuklesnį įvaizdį, galės rinktis dažymą sruogelėmis. Ilgų plaukų savininkės turėtų žinoti, kad šią vasarą „ant bangos“ bus pintos kasos, dideli kuodai. Taip pat populiarus  bus plaukų formavimas  specialiu fenu. Šią šukuoseną gali atlikti pačios moterys savo namuose, bet geriausią tokios šukuosenos suformavimą gali pasiūlyti kiekvienas  plaukų stilistas. Garbanotų plaukų savininkėms vasaros sezono metu bus siūloma savo garbanas formuoti į kuodus, arba į aukštas kasas, lyg siekiant sukurti labiau „sportišką“ stilių, bet tuo pačiu išliekant madingoms.

Kirpimai

Justiniškių kirpykloje dirbanti kirpėja pataria, jog tos, kurios nori vasarą būti stilingos, gali pabandyti nusikirpti  kirpčiukus. Jie tinka ilgakasėms ir vidutinio ilgio plaukus nešiojančioms moterims. Kirpčiukai yra neatsiejama mados tendencija, ir padaro bet kokią  šukuoseną išskirtinę. Kirpėja primena, kad kirpčiukais reikia nuolat rūpintis, ir bent kartą per mėnesį pakirpti, nes jie laikui bėgant auga ir gali susilieti su plaukais, kristi ant akių ir atrodyti netvarkingai. Taip pat, toms, kurios vasarą planuoja dalyvauti vakarėliuose, arba per tam tikrą progą norės atrodyti prabangiau, kirpėja  rekomenduoja rinktis klasikinį plaukų kirpimą „BOB“ kuris pasižymi elegantiškumu, ir tinka tiek ilgaplaukėms, tiek damoms, nešiojančius trumpesnius plaukus ir siekiančioms atrodyti prašmatniai.

Taigi, moterys ir merginos, kurios domisi mados tendencijomis, ir šią vasarą planuoja atrodyti pritrenkiančiai, plaukų stilistai ir kirpėjai siūlo nedelsti ir pasirūpinti savo grožiu, atvykti ir aptarti visus norus su kirpėjais, ir su jų pagalba  pasiekti svajonių  rezultatų, o vasarą pasitikti lyg nužengusioms iš mados žurnalo!