Press "Enter" to skip to content

Kokios pastatomų lauko šviestuvų pritaikymo galimybės ir techninės specifikacijos?

             Eksterjerui vienas iš svarbiausių elementų yra lauko šviestuvai, kurie papuošia mūsų aplinką ir suteikia jaukumo, taip pat ir saugumo, kadangi mūsų privati valda yra apšviesta. Lauko šviestuvai tai puiki galimybė norint įgyvendinti apšvietimo idėjas prie bet kokio tipo pastato. Tai gali būti jūsų namai ar gyvenamasis pastatas ar kitos paskirties pastatas. Kaip galite pritaikyti pastatomus lauko šviestuvus? Na tikriausiai daugelis sutiktų, kad pats elementariausias pasiūlymas gali būti tiesiog kelio apšvietimas, įvažiavimo apšvietimas ar takelio apšvietimas ar bet kokie sodo takeliai.

              Lauko šviestuvai jau nuo seno yra vadinama klasika, tai nėra naujovė, kadangi jau senais laikais buvo puošiami dvarai, pilys, architektūriniai pastatai būtent lauko pastatomais šviestuvais. Net iš šiai dienai mes galime jau visuose parkuose matyti, kaip gamtoje yra pritaikytas lauko apšvietimas, kad vėlų vakarą, kuomet eisime pasivaikščioti parko gatvelėmis, mes jaustumėmės saugiai ir jaukiai, matydami gražiai apšviestus parko keliukus.

             Kokias technines funkcijas atlieka pastatomi lauko šviestuvai? Dažnas gali pagalvoti kad tai tik akcentinis grožio elementas, kuris papuošia bet kokį statinį. Tačiau reikėtų paminėti, kad rinkoje vis atsiranda naujų modelių lauko šviestuvų su naujausiomis funkcijomis, kurie padeda įgyvendinti visas su apšvietimu susijusias jūsų idėjas ir norus aplink bet kokį lauke esantį pastatą. Tokie šviestuvai yra funkcionalūs ir stilingi. Jus galite rinktis iš daugelio stilių, bei įvairių šviesos spektro intensyvumo. Lauko šviestuvai taip pat gali būti su nustatytomis funkcijomis, kaip pasikraunami nuo šviesos, saulės ar nustatytas laikas kada jie turi įsijungti. Platus šviestuvų ir jų aukščių bei formų pasirinkimas leidžia lanksčiai įgyvendinti visus projektus, bet kokioje lauko erdvėje.