Press "Enter" to skip to content

Kokybiški drobėlės audiniai už prieinamą kainą

Vis dažniau vietoj pilnų patalynės komplektų nusiperkame skirtingus audinius, kuriuos susiuvus gauname autentišką gaminį. Vaizduotė leidžia sukurti išskirtinius ne tik patalynės komplektus, bet ir paklodes ar užtiesalus, kurie užtikrina ramią ir malonę miego patirtį.

Tačiau ne retai susiduriame ir su klausimu, kuris audinys yra tinkamas naudoti, kokiomis savybėmis garsėja skirtingi audinai, koks audinys labiausiai tinka man ir yra natūralus… Į šiuos klausimus nesunku atsakyti žmonėms, kurie myli kokybę ir ilgaamžiškumą, jų pasirinkimas be abejonės bus – drobelės audiniai.

Verta įsidėmėti, kad drobės audinys yra ta pati 100% medvilnė, kuri garsėja daugeliu dalykų. Būtent drobės audiniai yra ypač tvirti, tačiau tuo pačiu ir labai jaukūs. Jie natūralūs, ilgaamžiai, tvirti ir pasižymintys puikiu oru laidumu. Drobės audinys audžiamas drobiniu pynimu, kuris primena groteles (audimas yra vertikalus ir horizontalus). Pynimas grotelėmis suteikia galimybę audiniui išlikti tvirtam, jį sunku suplėšyti. Šis būdas padeda audiniui išlikti ne tik itin patvariu, bet ir matinės tekstūros (nėra blizgus).

Dar viena puiki drobinio audinio savybė ta, kad skalbiant jis nuolatos minkštėja. Drobinis audinys – tai audinys atlaikantis daugybę skalbimų, bet tuo pačiu neprarandantis ir savo išskirtinių savybių. Drobė (medvilnė) yra itin higieniška medžiaga, kuri garsėja puikiu pralaidumu orui, drėgmės sugeriamumu. Šis audinys yra puikus pasirinkimas visais metų laikais, kadangi prisitaiko prie kūno temperatūros ir suteikia galimybę išsimiegoti tinkamoje miego aplinkoje, nesiskundžiant, jog yra per šalta ar per karšta.

Norint, kad įsigytas drobinis audinys tarnautų ilgai, būtina tinkamai juo rūpintis. Laimei, medvilniniai audiniai yra itin lengvai skalbiami. Nuo jų nesunku pašalinti susidariusias dėmes ar nešvarumus. Vos įsigijus ir prieš pradedant naudoti audinį, jį išverskite į vidinę pusę bei išskalbkite 40 laipsnių temperatūroje. Norėdami išlaikyti audinio minkštumą nepatartina naudoti baliklių ar chemiškai valyti patalynę ar užvalkalą. Ryškių spalvų audiniams rekomenduojama naudoti jiems skirtus spalvotų audinių skalbiklius. O visus įsigytus drobinius audinius skalbi kas dvi savaites, 40 laipsnių temperatūros vandenyje, jog visos bakterijos žūtų ir audinys vėl atrodytų it naujas.