, ,

Kompleksinės marketingo paslaugos. Kiekvieno verslo poreikiams

Marketingas yra vadybos procesas, kurio metu planuojama bei vykdoma sėkminga pardavimo strategija. Sėkminga marketingo strategija reikalauja kruopštaus planavimo, kokybiško turinio kūrimo ir atidaus rezultatų analizavimo. 

Kodėl marketingo paslaugos yra naudingos verslui?

Marketingą sudaro daug komunikacijos procesų ir etapų, o profesionalus ir kokybiškas tų procesų įgyvendinimas užtikrina sėkmingą verslo plėtrą. Išsamiai parengta marketingo ir komunikacijos strategija, tinkamai atrinkti komunikacijos kanalai ir būdai didina prekės ženklo žinomumą, plečia prekės ar paslaugos auditoriją, didina įmonės pardavimus. Nesvarbu, ar įmonė ką tik įkurta, ar jau įsitvirtinusi rinkoje, ar didelė, ar maža, yra svarbu visada rūpintis prekės ženklo įvaizdžio formavimu ir žinomumo didinimu.  

Kas sudaro marketingo paslaugas?

Marketingas yra rūpinimasis įmonės įvaizdžiu bei plėtra nuo A iki Z. Tai sudaro išsamią konkurencinės aplinkos analizę, esamą prekinio ženklo būklės įvertinimą, išsamų komunikacijos plano sudarymą bei ivykdymą, tinkamiausių komunikacijos kanalų pasirinkimą. Taip pat į marketingo paslaugas įeina ir prekės ženklo įvaizdžio formavimas: socialinių tinklų paskyrų ir/ar internetinių svetainių sukūrimas ir jų administravimas, kokybiško ir įtraukiančio turinio kūrimas. Taip pat svarbu išanalizuoti bei įvertinti pasiektus rezultatus bei pagal juos tobulinti verslo komunikacijos strategiją. 

Kodėl marketingo paslaugas naudinga patikėti reklamos agentūrai?

Reklamos agentūrose dirba specialistai, kurie turi patirties dirbant su įvairiais verslais. Reklamos agentūrų specialistai žino, į ką svarbiausia atsižvelgti analizuojant konkurencinę aplinką, žino, kokie komunikaciniai sprendimai bei komunikacijos kanalai yra tinkamiausi, atsižvelgus į įmonės siūlomas prekes ar paslaugas. Agentūrose dirba profesionalūs tekstų rašytojai ir grafikos dizaineriais, todėl parengais tektais bei vizualiniais sprendimais formuos profesionalios, patikimos ir šiuolaikiškos įmonės įvaizdį.  Reklamos agentūros specialistai ne tik suplanuos bei vykdys efektyvią bei sėkmingą komunikacijos strategiją, padės pasiekti užsibrėžtų tikslų, bet ir patars, kaip ateityje plėtoti savo prekės ženklą patiems.

Marketingo paslaugų paketai kiekvieno verslo poreikiams

Reklamos agentūra „Nomadomas“ siūlo skirtingus marketingo paslaugų paketus, kurie atspindi skirtingus verslo poreikius. Marketingo planas „Specialistas“ puikiai tiks tiems, kurie nori savarankiškai, su specialistų pagalba ir patarimais plėtoti savo verslą savarankiškai. Planas „Vadovas“ skirtas tiems, kuriuos reikia “užvesti ant kelio” komunikuojant apie savo verslą ir kurie nori dalį darbų atlikti patys. Plačiausias marketingo planas yra „Departamentas“. Pasirinkus šį planą, agentūra “Nomadomas” rūpinsis prekės ženklo plėtra iki smulkiausių detalių.