Press "Enter" to skip to content

Korpusiniai baldai miegamajame – kokius pasirinkti?

Visas namų erdves visuomet norisi išnaudoti kuo funkcionaliau. Ne išimtis ir miegamasis. Įsigijus lovą, dažnai tenka svarstyti, kurie korpusiniai baldai derėtų ir būtų tinkamiausi turimų daiktų sandėliavimui. Tad trumpai apžvelkime, kurie korpusiniai gaminiai –  svarbiausi miegamojo zonoje.

Korpusiniai baldai – kas tai?

Tai gaminiai, kurie susideda iš atskirų, tvirtų, daiktų sandėliavimui tinkamų dalių. Šiandien šie baldai dažnai gaminami iš medžio ar laminuotos medžio drožlių plokštės, kitaip dar vadinamos LMDP. Tai yra ilgaamžė medžiaga, kuri pasižymi labai plačiomis apdirbimo galimybėmis.

Pavyzdžiui tokios spintos, spintelės, stalai, lentynos ir komodos yra pritaikomos kone visuose interjeruose. Sumanaus dizaino gaminiai itin lengvai prižiūrimi.  Beje, jei dairotės išskirtinių komodų, šias galite įsigyti internetinėje baldų parduotuvėje Magresbaldai.lt.

Korpusinių baldų įvairovė miegamajame

Ieškant korpusinių baldų miegamojo zonai, reikia atkreipti dėmesį į baldų kiekį ir reikalingas funkcijas. Vieni gyventojai turi daugiau daiktų, kiti – mažiau, dėl to baldų tipas ir kiekis skiriasi. Žemiau apžvelkime pagrindinius daiktų sandėliavimo baldus.

  • Komodos. Įprastai nėra aukštos, tačiau jose puikiai telpa drabužiai. Jos yra sumanus pasirinkimas tuomet, kai norisi papuošti kambarį. Žinoma, reikalingas išskirtinio dizaino baldas arba galite dekoruoti kambario detalės paviršių.
  • Spintos. Vienas iš pagrindinių baldų, be kurio taip pat sunkiai įsivaizduojamas miegamasis. Dėl dizaino ir dydžių gausos, jos dera tiek mažose, tiek didelėse erdvėse. Puikiai talpina įvairius daiktus ir drabužius.
  • Lentynos. Neturint daug vietos, lentynos leidžia išnaudoti visą laisvą plotą, sienas taip pat. Uždaros lentynos sukuria estetišką vaizdą, o atviro tipo – suteikia patalpai savitumo.
  • Spintelės. Pastačius spinteles šalia lovos, jos suteikia papildomo komforto ir vietos daiktams. Pavyzdžiui, prieš miegą paskaičius knygą, ją galima patogiai padėti ant spintelės, o uždaruose stalčiuose galima laikyti kitas smulkmenas.

Visi išvardinti baldai yra itin naudingi, nes suteikia daiktų sandėliavimo funkciją. O tai ypač svarbu, norint išlaikyti estetinį vaizdą miegamajame. Todėl atsižvelkite į daiktų kiekį ir apsvarstykite, kaip norite išnaudoti erdvę. Taip pat nepamirškite išlaikyti namų interjero harmonijos.

Tik funkcionaliai įsirengę miegamąjį, galėsite mėgautis jo patogumais. Stilingi ir kokybiški gaminiai ne tik papuoš erdvę, bet ir idealiai ją išpildys. Pradėkite nuo pagrindinių elementų – pavyzdžiui, internetu patogiai išsirinkite stilingą spintą ir komodą.