Press "Enter" to skip to content

Kreditai visiems dažniausia suteikiami tik po griežto patikrinimo

kreditai visiemsLietuvos bankas dar kartą pabrėžia: kreditai visiems turi būti išduodami laikantis tvarkos, o jeigu bus pažeista bent viena mokumo vertinimo nuostatų taisyklė, tai tokiu atveju neteisėtai kreditą išdavusi bendrovė sulauks nemenkos baudos. Vartotojai, kurie internetu nori pasiskolinti pinigų vartojimo poreikių patenkinimui ar kitiems tikslams, turi pirmiau atsižvelgti į informaciją, skelbiamą minėtuose nuostatuose. Ten nurodomi visi svarbiausi reikalavimai, kuriuos turi atitikti tiek besiskolinantis asmuo, tiek ir paskolą išduodantis kreditorius. Paskolos internetu dabar jau nebėra išduodamos taip kaip nori kredito įstaigos. Jos kreditus suteikia tik po griežto kreditingumo įvertinimo.

Kreditai visiems bedarbiams, prasiskolinusiems asmenims, sukčiams dažniausiai net nėra išduodami.

Jeigu į kredito įstaiga kreipiasi toks asmuo, kurio statusas yra bedarbis, tai jam jokia paskola negali būti išduodama. Tai liečia ne tik greituosius vartojimo kreditus, bet ir būsto paskolas. Paskolų bendrovės bei bankai informuoja, jog patikrinti informaciją apie asmens padėtį bus privaloma. Būtent to patikrinimo metu ir bus nustatyta ar asmuo galės gauti kreditą. Reikėtų pabrėžti, kad kredito įstaigos gauna informaciją ir iš tam tikrų valstybinių įstaigų, todėl bus vertinamos ir jūsų pajamos bei turimi įsipareigojimai.

Kiekvienas besiskolinantis vartotojas turi žinoti, kad SODRA kreditoriams nurodo ir jūsų tvarių pajamų sumą, kurią gaunate per mėnesį. Jeigu ta nurodyta suma nėra tokia, kokia turėtų būti, tai jūs į kreditorių galite kreiptis su duomenų patikslinimu. Žinoma, negalvokite, kad jeigu pasakysite kiek gaunate pajamų, tai kreditorius ims ir patikės. Duomenų tikslinimas atliekamas kiek kitaip – jūs turėsite pateikti pajamas įrodančius dokumentus.

Dabar kreditai visiems internetu siūlomi labai mažomis palūkanomis, be tai dar nereiškia, kad skolintis yra paprasta.

Jeigu ir pamatėte tokius pasiūlymus, kurie pasižymi itin mažomis palūkanomis, tai nemanykite, kad tokias paskolas bus lengva gauti. Jums nebus lengva gauti netgi nemokamos paskolos. Jeigu jūsų pajamų suma nebus pakankama, tai jokio kredito gauti paprasčiausiai jūs negalėsite – jūs tam neturite teisės. Norint gauti vartojimo kreditą kuo paprasčiau, būtina gauti atitinkamas pajamas.