, ,

Kur patalpinti vebinaro medžiagą?

Planuojate vesti kokius nors mokymus, tačiau nežinote – kur reikia patalpinti medžiagą, kad ji būtų pasiekiama visiems interesams? Tokiu atveju siūlome išbandyti mokymų platformas, kurios suetikia galimybę sudėti medžiagą ne tik greitai, tačiau ir profesionaliai. Juk kiekvienas lektorius nori, kad jo pateiktas turinys atrodytų puikiai, kad jis ne tik suteikti žinių, tačiau taip pat ir skatintų detaliau domėtis.

Išties, šiuo metu vebinarai gali būti takpiunamyje daugeluyje platformų, tad tik reikia arsti tą variantą, kuris jums labiausiai tinka.

Domina kainos

Vienas svarbiausių aspektų, kuris galimai padeda susiaurinti apieškas ir rasti tą variantą, kuris jums labiausiai tinka – tai yra kainos. kad ir kokia platforma jums atrodo pati geriausia – šiuo metu visos pateikia kainas internete. Atminkite, kad kainos gali varijuoti priklausomai nuo to – ką tiksliai renkatės. Kai kurios įmonės, kurios teikia vebinarų talpinimo paslaugas, taip pat pateikia ir labai daug nuolaidų. Ypač tokiu atveju,kai yra užsakomi didesni talpinimo mastai ir panašiai. Tačiau šiuo atveju dažniausiai tenka asmeniškai domėtis. Pateikite užklausą ir jums bus pateikti pasiūlymai.

Remkitės kitų žmonių/verslų nuomonėmis

Kad ir kokios prekės arba paslaugos jums reikia –  visada siūlome remtis kitų patirtimis, kurios dažniausiai pagreitina paiškas, kadangi pirmiausia jas labai susiaurina. Tikrai ne visos kitų žmonių nuomonės padeda suprasti realią situaciją, kadangi galima pamatyti konkurentų komentarus arba pačios įmonės, kuri save giria. Tačiau faktas, kad rekvizituose pateiktos nuomonės gali bent jau padėti geriau suprasti – ko galima tikėtis. Ir nors ne visada vaizdas tampa labai aiškus, tačiau esame tikri, kad bent jau šiek tiek bus paprasčiau suprantama bei aiškesnis.

Funkcijos ir galimybės

Galiausiai, verta lyginant mokymų talpinimo platformos taip pat žiūrėti – kokias tiksliai funkcijas ir galimybes jums siūlo. Kai kuriems tikrai nereikia daug, vios pačių pagrindinių funkcijų, kurios garantuoja, kad bus galima tinkamai pateikti žinias, kurias norisi perduoti. O tuo tarpu kiti siūlo labai įvairityvias mokymosi platformos, kurių galimybės – tikrai labai plačios ir per jas paruošti kursai bus profesionalūs.