Kurio  gamintojo prezervatyvai yra patys geriausi?

Renkantis sargius, kurie geba apsaugoti ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų – pirmiausia reikia domėtis kiekviena charakteristika, smulkmenomis. Juk pasiūla yra labai plati, o radus tokius, kurie Jums labiausiai tinka – galėsite jais naudotis visą gyvenimą ir tuo pačiu mėgautis seksu be jokių neigiamų potyrių. Tai ir yra svarbiausia.

Visgi, nors dažniausiai su kokybe yra siejami Durex prezervatyvai, kurie kai kuriems kyla klausimas – ar šio gamintojo produkcija tikrai yra geriausia. Juk pasiūla yra plati ne tik šiuo metu, tačiau vis daugiau gamintojų siūlo inovatyvius sargius, kurie ne tik saugo, tačiau ir suteikia daugiau potyrių.

Tad kyla klausimas, kurie yra patys geriausi?

Durex yra laiko patikrinta klasika

Dažniausiai Durex prezervatyvai pirmiausia vertinami dėl to, kad jie yra išgirti, turi labai daug teigiamų patirčių, o kai kalba eina apie sargius – būtent kitų praktika ir tampa esminis rodiklis renkantis. Žinoma, yra ir kitų prekinių vardų, kurie rinkoje jau seniai, tačiau ne visi taip giriami kaip Durex ir tuo pačiu dažniausiai ne taip ilgai kaip kad šis gamintojas.

Renkantis svarbiausia pirmiausia ieškoti patikimos prekybos vietos, kadangi tai yra garantija, kad rasite tikrai geros kokybės sargius, kurie bus sertifikuoti. Paprasčiausiai geri prekiniai vardai dažniausiai būna kopijuojami, tačiau dedamos kur kas pigesnės, prastesnės kokybės medžiagos, tad greta to patys sargiai – taip pat nebūna nieko gero.

Pirkti siūlome iš patikimų prekybos vietų, dažniausiai geriausia yra internete ir tuo pačiu tik iš tokių parduotuvių, kurios prekes siūlo legaliai. Tai yra garantija, kad viskas bus taip, kaip reikia, kad sargiai atliks ne tik papildomą saugumo, tačiau ir kitas malonumo funkcijas.

Sargiai – ne tik apsaugai

Visgi, turime pabrėžti, kad taip giriami Durex prezervatyvai yra puikus pasirinkimas ne tik tokiu atveju, kai reikalinga apsauga nuo nenorimo sekso rezultato, tačiau taip pat ir tokius atveju, kai norisi sekso metu patirti kuo daugiau teigiamų patirčių.

Štai Durex sargiai gali būti:

 • Su rantytu paviršiumi.
 • Šildantys.
 • Vėsinantys.
 • Kvepiantys.
 • Su lubrikantu.
 • Ir kiti panašūs.

Dažniausiai tenka išbandyti nemažai variantų, kol galiausiai pavyksta rasti tuos, kurie kelia tik geriausias emocijas. Tačiau skirti laiko smulkmenoms ir susipažinimui su galimybėmis – tikrai verta. Juk geri sargiai gali seksą padaryti dar geresniu. Verta, tiesa?

Kiti Durex gaminiai

Visgi, kad ir kaip giriami yra Durex prezervatyvai, tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad šis gamintojas dažniausiai siūlo kur kas daugiau produkcijos, kuri yra skirta seksui. Nuo apsaugos iki tokių gaminių, kurie suteikia kur kas daugiau malonumo. Pavyzdžiui, puikiai žinomi lubrikantai. Jie gali būti uždėti iškart ant parduodamų sargių arba gali būti parduodami atskirai kaip priemonė, kuri suteikia daugiau slidumo ir tuo pačiu suteikia pačias geriausias emocijas, kurių tik norisi sekso metu. ir nors dažniausiai galvojama, kad lubrikanto reikia tik tokiu atveju, aki slidumo  yra per mažai, tačiau dažniausiai siūloma naudoti kiekvieno akto metu, kadangi lubrikantai jį tik pagerina.

Tinkamas sargio naudojimas

Tiesa, nepriklausomai nuo to, ar bus naudojami Durex prezervatyvai, ar kiti – labai svarbu, kad jie būtų tinkamai naudojami. Tik tokiu atveju malonumo bus ne tik daug, tačiau ir jis tikrai bus saugus.

Kelios taisyklės, kurios padės pasirūpinti saugiu seksu, yra:

 • Negalima atplėšti dantimis pakelio, kadangi taip labai dažnai sugadinami sargiai.
 • Negalima naudoti tokio, kuris ilgą laiką buvo Jūsų kišenėje.
 • Žinoma, ir tokio, kurio galiojimo laiko tarpas yra apsibaigęs.
 • Negalima naudoti sargio, kuris yra pirktas abejotinos prekybos vietoje.
 • Po sekso verta pasižiūrėti – ar jis tikrai neplyšo.
 • Žinoma, negalima naudoti kelių sargių vienu metu.
 • Vienas prezervatyvas negali būti naudojamas kelis kartus.
 • Sargis turi būti tinkamo dydžio.
 • Ir panašiai.

Kaip pasirinkti tinkamiausią?

Rasti geriausią sargį, kuris Jums labiausiai tinka – nėra paprasta. Ir nors daugelis renkasi Durex, kadangi šis prekinis vardas yra žinomas, tačiau ir čia reikia nepamiršti smulkmenų, kurios kur kas svarbesnės nei tik gamintojas. Kokie tie rodikliai?

 1. Daugiau dėmesio renkantis reikia skirti matmenims.
 2. Žiūrėkite, kad sargis ne tik saugotų, tačiau ir suteiktų daugiau malonumo.
 3. Verta rinktis tokius, kurie yra lubrikuoti.
 4. Tokius, kurie tinka savo sudėtimi. galimi ne tik lateksiniai.
 5. Kokio storumo sargiai Jums labiausiai tinka?
 6. Žinoma, galimi ir kitų gamintojų, tad verta skaityti kitų žmonių komentarus apie tam tikrų prekinių vardų kokybę.

Renkantis siūlome tartis su pardavėjais, kurie gali suteikti profesionalią ir nemokamą konsultaciją.

Seksas turi būti saugus. Tik tokiu atveju žmogus galės maksimaliai atsipalaiduoti ir tuo pačiu pajusti kuo daugiau malonių potyrių, kurie, žinoma, neatsiejami nuo visapusiško savęs patenkinimo.