,

Kurios SPA centrus bei sanatorijas verta aplankyti Birštone?

 

Birštonas yra pagarsėjęs kaip vienas žinomiausių ir gražiausių kurorto miestų Lietuvoje. Miestas yra įsikūręs Nemuno dešiniajame krante ir savo gražumu bei ramybe traukia ne tik šalies gyventojus, bet turistus iš viso pasaulio. Kalbant apie poilsį Birštone, daugelis jį asocijuoja su SPA centrais bei sanatorijomis. Ir tai yra nenuostabu, pasirinkimas yra nemažas ir daugeliui kyla klausimas: kurios iš jų teikia tikrai kokybiškas paslaugas, ir kurioms verta skirti savo dėmesį?

 

„Tulpės sanatorija“

                      Pirmoji sanatorija į kurią būtų verta atkreipti dėmesį. Sanatorija specializuojasi sveikatinimo paslaugomis bei siūlo skirti laiko sveikatos gerinimui ir jos stiprinimui. Joje yra netgi septynios procedūros, kurias skiria gydytojas. Pavyzdžiui, galima pasirinkti mineralinio vandens perlinę arba angliarūgštės vonią. Yra galimybė pasilepinti atpalaiduojančiu kūno masažu, kurį atlieka didelės patirties turintys masažuotojai. Taip pat galima sužinoti, kas yra „aromaterapija-muzikos terapija“ bei ją išbandyti. Tai yra puikus variantas tiems žmonėms, kurie yra susirūpinę savo sveikata ir norėtų sustiprinti savo imunitetą. Čia taip pat galima smagiai praleisti laiką baseino bei pirčių komplekse, kuriam yra skiriamas neribotas laikas vieno apsilankymo metu.

Adresas: B.Sruogos g. 1, Birštonas

„Sanatorija Versmė“

                      Viena garsiausių ir lankomiausių sanatorijų Birštone. „Sanatorija Versmė“ siūlo išbandyti įvairios fizionomijos paslaugas: kineziterapiją grupėje (salėje arba vandenyje, jogos treniruotę arba šiaurietišką vaikščiojimą), gydomąją vonią, haloterapiją, aromaterapiją arba grupinę psichoterapiją. Puikus variantas yra išbandyti gydomojo purvo procedūras, bei patirti neapsakomą malonumą. Procedūrų iš tiesų yra labai daug ir nemaža dalį iš jų, žmonės, tikriausiai, nėra niekada girdėję. Todėl poilsis bus ne tik malonus, bet ir leis sužinoti daug įdomaus bei naudingo. Maistui yra patiekiami švediško stalo pusryčiai, pietūs bei vakarienė. Kambariuose yra bevielis internetas bei dirba biblioteka.

Adresas: B. Sruogos g. 9, Birštonas

 

 

„Eglės sanatorija“

Dar viena iš populiariausių poilsio sanatorijų Birštone. Čia galima apsilankyti ir mėgautis baseinu neribotą laiką. Sanatorija siūlo 25 metrų plaukimo baseiną, aštuonias skiringas pirtis bei sūkurinę vonią. Lankytojams davus sutikimą, yra suteikiama gydytojo konsultacija ir jis duoda savo rekomendacijas, kokias procedūras verta išbandyti konkrečiam asmeniui. Pavyzdžiui, gydytojas gali parekomenduoti gydomąjį masažą arbą gydomąją vonią, haloterapiją arba deguonies terapiją, įvairias relaksacijos procedūras. Į poilsį įeina švediško stalo maitinimas, yra bevielis interneto ryšis bei televizija.

Adresas: Algirdo g. 22, Birštonas

„Royal SPA Residence“

Vienas prašmatniausių ir populiariausių poilsio viešbučių. Tai yra 4 žvaigždučių viešbutis, kuriame yra 150 kambarių. Visi kambariai yra jaukūs bei tvarkingi. Viešbutis yra labai draugiškas šeimoms su vaikais, todėl čia galima vykti netgi visai šeimai. Lankytojų čia laukia gausūs pusryčiai viešbučio restorane. Vieno apsilankymo metu yra skiriamas neribotas laikas baseino, sūkurinių vonių ir pirčių erdvėms. Mėgstantiems palaikyti formą ir sveiką gyvenimo būdą, į poilsį yra įskaičiuotos pramogos lauke: futbolas, krepšinis, tinklinis. Kiekvieną vakarą, viešbučio kino teatro salėje, vyksta kino filmai. Kaip buvo minėta, viešbutis teigiamai žiūri į šeimas su vaikais, todėl vaikams siūlo vaikų programą, kuri vyksta savaitgaliais: mankštą bei animacinis filmas viešbučio kino teatro salėje.

Adresas: Pakalnės g. 3, Birštonas

 

Apibendrinimas

Taigi kaip matoma Birštonas yra tikrai ne veltui vadinamas kaip vienas iš geriausių poilsio sanatorijų miestu. Jis turi kokybiškas sanatorijas su aukšto lygio atliekamomis procedūromis, tad kiekvienas tikrai ras sau, kas labai patiks.