Press "Enter" to skip to content

Laidojimo paslaugos Vilniuje – ką daryti, kai reikia atsisveikinti su artimuoju?

laidotuvės

Turbūt nėra tinkamo ar geriausio būdo atsisveikinti su artimu žmogumi – tai sunkus, liūdnas ir nemalonus procesas. Tačiau jį atlikti ir išlydėti velionį reikia. Kadangi tokioje situacijoje atsiduriame ne dažnai, turbūt kyla šimtai klausimų, ką reikėtų daryti ir nuo ko pradėti. Kad su šia užduotimi susitvarkyti būtų lengviau, reikalingos laidojimo paslaugos Vilniuje. Ką daryti, jei jums reikalinga tokia paslauga ir kaip pasirinkti įmonę?

Kaip norėsite išlydėti velionį?

Jei jums reikalingos laidojimo paslaugos Vilniuje, pirma reikėtų apgalvoti, kokiu būdu norėsite išlydėti velionį. Tai padės atsakyti į klausimą, ar jums reikalingos ir šarvojimo, ir laidojimo, kremavimo ir laidojimo, ar tik kremavimo paslaugos. Nuo to priklausys ir bendra kaina, ir vietos parinkimas, ir laikas, per kurį bus galima suorganizuoti atsisveikinimą. Taip pat turėkite omenyje, kad ne visos laidojimo paslaugas teikiančios įmonės gali pasiūlyti pilną paketą, todėl kartais gali tekti dėl kremavimo paslaugų kreiptis į vieną bendrovę, o dėl laidojimo – į kitą.

Turėkite palaikymą

Tiek sprendžiant, kaip palaidoti artimąjį, tiek renkantis, kurios laidojimo paslaugos Vilniuje tinkamiausios, reikalinga pagalba iš šalies. Geriausia, jei pasirinksite draugą, kuris nebuvo toks artimas su velioniu. Jis išliks objektyvus, neišgyvens stiprių emocijų ir galės būti tarsi blaivaus proto gūsis, kuris padės nepriimti staigių sprendimų ar nelikti išnaudotiems pasipelnyti siekiančių bendrovių.

Pagalvokite, ko būtų norėjęs velionis

Nors artimo žmogaus ir nebėra, reikėtų paisyti jo norų ir pageidavimų. Kai kurie būdami gyvi jų neišreiškia, o kiti artimiesiems nurodo, kokių laidotuvių būtų norėję. Net jei ir tie norai neįprasti, vertėtų jų paisyti – dažniausiai tokios unikalios akimirkos padeda prisiminti tikrąją velionio asmenybę ir paskutinį atsisveikinimą praleisti jo stiliumi.

Palyginkite keletą įmonių

Renkantis laidojimo paslaugas Vilniuje nereikėtų pulti kreiptis į pirmąją bendrovę, kuri pasiūlė bendradarbiauti. Geriau išsirinkti keletą patrauklių variantų ir juos palyginti. Įvertinkite ne tik kainą, bet ir personalo bendravimą, siūlomą paslaugų paketą, lankstumą ir kitas jums svarbias savybes.