Press "Enter" to skip to content

Limfodrenažinis masažas: ypač naudingas šaltuoju metų laiku

Limfa yra labai svarbi mūsų organizmo dalis. Limfa yra ne tik jungiamasis audinys, bet taip pat atlieka ir valymo funkciją. Todėl labai svarbu, kad limfa nuolat cirkuliuotų be jokių sutrikimų. Tačiau dažniausiai tai priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo. Limfodrenažinis masažas – puikus būdas pagelbėti limfai atlikti savo darbą.

Limfos svarba mūsų organizmui

Būtent šaltuoju metų laiku mūsų limfos sistema gali veikti ne taip gerai, kaip kitu metu. Pirmiausia todėl, jog šiuo laiku ir pats žmogus mažai juda. Jeigu sumažiname savo aktyvaus gyvenimo,  dirbame sėdėdami, o laisvalaikio neleidžiame aktyviai, aptingsta visas kūnas, o kartu lėčiau juda ir limfos sistema.

Dėl to atsiradę limfos sistemos sutrikimai gali lemti nemalonius pojūčius ir atsiliepti ne tik mūsų emocijoms, bet ir kūnui. Dažniausiai dėl to atsiranda celiulitas, ima didėti žmogaus svoris, gali tirpti galūnės arba gali atsirasti  venų varikozė, kai venos tampa matomos ir skausmingos.

Todėl labai svarbu reguliariai prisidėti pri limfos sistemos gerinimo. Viena populiariausių sprendimų – limfodrenažinis masažas. Pastebima, jog šis masažas veikia gydančiai, nes padeda išspręsti limfos sistemos sutrikimus ir dėl to kilusias problemas. Pavyzdžiui, po limfodrenažinio masažo pastebimai pagyvėja oda, mažėja svoris, suaktyvėja kraujotaka, o tai reiškia, kad organizmas lengviau pašalina suiskaupusius toksinus. Kad rezultatas būtų dar geresnis, limfodrenažinio masažo procedūras specialistai rekomenduoja derinti su sveika mityba bei aktyvesniu laisvalaikio praleidimu. Taip pat labai svarbu odą nuolat praturtinti reikalingu vandens kiekiu. Derinant visus šiuos elementus, galėsite džiaugtis ne tik gražesne išvaizda, bet ir sveikesne savijauta.

Rankomis ar aparatu?

Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas ir rankomis. Kai kuriuose salonuose tai yra itin populiari paslauga. Svarbu, kad masažą atliktų specialistas, kuris būtų kvalifikuotas ir mokėtų būtent limfodrenažiniam masažui reikalingą techniką. Kai kuriems žmonėms rankų masažas yra malonesnis, nes jis lengviau atpalaiduoja ir suteikia šilumos pojūtį.

Tačiau vis labiau populiarėja limfodrenažinių masažų aparatai. SPA centrai klientams siūlo platų tokių paslaugų pasirinkimą. Pavyzdžiui, galite mėgautis limfodrenažiniu kojų ar pilvo masažu arba  abiejų šių kūno daliu masažu vienu metu. Tai priklauso nuo aparato. Be to, vis labiau populiarėja ir limfodrenažiniam masažui skirti prietaisai, kuriuos galima saugiai ir efektyviai naudoti namuose. Tad jeigu dar nebandėte, būdų, kaip palepinti savo kūną limfodrenažiniu masažu, yra pakankamai daug. Šaltasis metų laikas – puiki proga išbandyti šį metodą. Taip pat atminkite, kad šis soliariumas Kaune teikia ir kitas grožio paslaugas.