Press "Enter" to skip to content

Lyg ką tik iš kirpyklos? Plaukų procedūros namuose ne visuomet gelbsti

 

Dažnai moterys lankosi kirpyklose, norėdamos atgaivinti procedūrų namuose nualintus jų plaukus. Jos pasakoja, kad įsigijo socialinėje erdvėje itin reklamuojamą plaukų kaukę, užsitepė ją savaitgalio vakarą, pašvęstą grožio procedūroms ir laukė stulbinančio efekto, aprašyto ant pakuotės, įsivaizduojant sukuriamą  „lyg ką tik iš kirpyklos“ pojūtį.

Deja, dažnai rezultatas nuvilia. Tada griebiamasi kito produkto, taisyti prieš tai naudoto padarytas bėdas. Šis galbūt ir sukuria trumpalaikį efektą, tačiau iš esmės negydo nusilpusių ir gyvybingumą praradusių plaukų.

Plaukų gydymo procedūros – išsigelbėjimas nualintiems plaukams

Kirpyklos „Kirpkis LT“ bendrasavininkė kirpėja Vilma sako, jog dažniausiai klientės į „Kirpkis LT“ specialistus kreipiasi dėl plaukų gydymo procedūros, skirtos visiškam plaukų atstatymui, kuri gali būti atliekama kartu su kirpimu ir plaukų dažymu. Ši procedūra – ypatinga naujovė grožio industrijoje, kurios sėkmę užtikrino speciali sudėtis: juodieji ikrai, amino rūgštys ir kolagenas. Šių komponentų trio yra itin svarbus sveikai plaukų būklei atstatyti ir palaikyti – po procedūros jie atsistato visiškai, komponentai plauko struktūroje išlieka net 4-6 savaites. Atlikti tyrimai parodė, jog procedūra visiškai saugi visų tipų plaukams, nepriklausomai nuo spalvos ir ilgio.

Kompleksinės paslaugos – Vilniaus miesto moterims

Pastebima, jog grožio salonuose vis dažniau imama teikti kompleksines paslaugas – ne išimtis ir kirpykla Vilniuje, Fabijoniškėse „Kirpkis LT“. Vilmos teigimu, Vilniaus miesto moterys – veiklios, sėkmingos ir skubančios, todėl iš ties svarbu prisidėti prie tiksliai sustyguotos jų darbotvarkės ir tapti moterų kasdienybės dalimi. Dėl šios priežasties daugumą kirpykloje siūlomų plaukų procedūrų galima atlikti kartu su plaukų dažymu ir kirpimu, taip taupomas klienčių laikas, o paslaugų kokybė dėl to tampa tik aukštesnė, nes parenkant procedūros intensyvumą atsižvelgiama ir į galimą plaukų dažymo poveikį.

Lyg pas seną, gerą draugę

Kuriant interjerą „Kirpkis LT“ kirpyklai, didelis dėmesys buvo skirtas išskirtinai maloniai atmosferai, kur jaučiamasi lyg svečiuose pas seną, gerą draugę. Galimybė atsipalaiduoti, rūpestingas dėmesys kiekvienai klientei, nepriekaištinga paslaugų kokybė – tai, dėl ko klientės sugrįžta į Fabijoniškėse įsikūrusią kirpyklą.

Kviečiame nebūti „Lyg ką tik iš kirpyklos“ – būkite „Ką tik iš kirpyklos“! Patikėkite savo plaukų grožį ir sveikatą tikriems profesionalams.

Kirpykla „Kirpkis LT“ laukia Jūsų adresu Ukmergės g. 315B, Vilnius arba susisiekiant telefonu +370 600 25 026.