Press "Enter" to skip to content

Maisto džiovintuvai – ką galima juose džiovinti?

Vaisių džiovintuvaiArtėjant vasaros sezonui, kiekvienas žmogus stengiasi vis dažniau išeiti į lauką ir pasimėgauti saulės spinduliais, kurie suteikia naudos – gamina vitaminą D. Taip pat šiltajam sezonui įpusėjus, dažnas mėgaujasi ne tik saulės spinduliais ar kitomis pramogomis, kurias suteikia vasara, bet ir gamtos gėrybėmis. Tokios gamtos gėrybės kaip uogos, vaisiai, daržovės ar grybai – tikras vitaminų šaltinis, kurį tiesiog būtina pasisavinti kiekvienam. Tačiau, tikriausiai daugeliui kyla klausimas – kaip gauti tų pačių vitaminų žiemą? Vaisių džiovintuvai – atsakymas į šį klausimą.

Vaisių džiovintuvai

Vaisių džiovintuvai – tai buitinė technika, kurios pagalba galima greitai ir kokybiškai sudžiovinti įvairius maisto produktus, ne tiki vaisius, bet ir daržoves ar grybus. Vaisių džiovintuvų veikimo principas yra labai elementarus – jų viduje cirkuliuoja oras, kuris džiovina maisto produktus, kitaip sakant iš jų išgarina vandenį, todėl jie lieka sausi. Geriausias dalykas, įsigijus vaisių džiovintuvą yra tas, kad net ir išdžiovinti maisto produktai nepraranda savo vertės – yra kokybiški, nepakeičia spalvos, vitaminai ir kitos maisto medžiagos niekur nedingsta, o pasilieka juose.

Vaisių džiovintuvai yra tikra pamaina orkaitėms arba natūraliam džiovinimo būdui – ant laikraščių. Toks džiovinimo būdas buvo labai paplitęs ankščiau, kai buitinė technika neturėjo tokios įtakos, nebuvo sukurta arba ne visiems įperkama. Šiuo metu vaisių džiovintuvai kainuoja įvairiai. Jų kaina priklauso nuo daugelio aspektų:

  • džiovintuvo dydžio;
  • paskirties;
  • galingumo;
  • interjero;
  • gamintojų;
  • kokybės;
  • ir kita.

Vaisių džiovintuvai yra labai naudingi tiems žmonėms, kurie mėgsta maistą gaminti patys, o žiemos sezonu į jį įdėti ne tik produktų, kurie buvo pirkti parduotuvėje, bet ir savo produktų, kuriuos užsikonservavo namuose. Naujesni vaisių džiovintuvai turi daugybę funkcijų, kurios praverčia kiekvienai virtuvėje šeimininkaujančiai moteriai, ar šeimininkaujančiam vyrui. Viena iš funkcijų – laiko rėžimas. Žmogus gali nustatyti laiką ir nuspręsti pats, kada džiovintuvas turi išsijungti. Tai iš ties gerai, kadangi maisto džiovinimo proceso metu galima nepertraukti dienos metu, kai visi yra darbe arba nakties metu, kai žmonės miega.

Išsirinkite jūsų poreikius atitinkantį maisto džiovintuvą ir mėgaukitės išskirtiniu maistu net ir žiemos viduryje.