Press "Enter" to skip to content

Maxima akcija: raskite tinkamiausią pasiūlymą

„Maxima“ – tai prekybos tinklas, kurio parduotuvėse nusprendžiama apsilankyti ne vien tik dėl didelio produkcijos asortimento ar patogios vietos: taip pat šis prekybos tinklas dažnu pasirinkimu tampa ir tada, kai norima pasinaudoti tam tikra Maxima akcija. Specialiame leidinyje galima rasti visą svarbiausią informaciją apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus, todėl planuoti būsimą apsipirkimą tampa gerokai paprasčiau.

Tam tikrą laikotarpį galiojantys pasiūlymai

Specialus „Maxima“ leidinys yra atnaujinamas kas savaitę, todėl pirkėjai turi galimybę pasinaudoti įvairiais tik tam tikrą laikotarpį galiojančiais pasiūlymais. Džiugina tai, kad „Maxima“ pirkėjus visada lepina ypatingais pasiūlymais, kurie yra paruošti ir lojalumo kortelių savininkams, ir visiems be išimties pirkėjams. Norėdami pasinaudoti tam tikra Maxima akcija, paprasčiausiai pasidomėkite jos galiojimo laikotarpiu, ir tuomet tereikės apsilankyti patogiausioje vietoje įsikūrusiame prekybos centre.

Pasiūlymai lojalumo kortelių savininkams

Daugybė šio prekybos tinklo pasiūlymų yra taikomi būtent lojalumo kortelės turėtojams, tad tuomet, jei dar neturite šios kortelės, tikrai verta pagalvoti apie jos įsigijimą. Jums tereikia užpildyti paruoštą anketą, ją pateikti kasos darbuotojui, ir netrukus galėsite mėgautis visais lojalumo kortelės privalumais. Džiugina ne vien tik momentinės nuolaidos, bet taip pat ir pinigų kaupimas (virtualius pinigus galėsite panaudoti kitų apsipirkimų metu). Taip pat „Ačiū“ kortelės savininkai gali dalyvauti įvairiuose konkursuose, kuriuose suteikiama galimybė laimėti tikrai puikių prizų.

Geriausius pasiūlymus galite peržiūrėti iš anksto

„Maxima“ prekybos vietose galime rasti tikrai nemažą įvairių prekių pasirinkimą, todėl norėdami greičiau atsirinkti geriausias akcijas, dar iš anksto pasidomėkite šiuo metu galiojančiais pasiūlymais. Tą padaryti tikrai nebus pernelyg sudėtinga: jums tereikia susirasti specialų akcijų leidinį (jis yra skelbiamas ir internetinėje erdvėje). Jei į prekybos centrą vyksite su sudarytu pirkinių sąrašu, tikėtina, kad apsipirkimo procesas pareikalaus gerokai mažiau laiko ir pastangų.

Ypatingas dėmesys kokybei

„Maxima“ prekybos centruose galime rasti įvairių prekinių ženklų produkcijos, kuri džiugina ne vien tik žema kaina, bet taip pat ir aukšta kokybe. Rūpinamasi, kad kasdienių prekių įsigijimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų, todėl taupūs žmonės gana dažnai pasirenka būtent šio prekybos tinklo parduotuves. Maxima akcija neretai yra taikoma ir įvairiems nukainotiems produktams, kurių galiojimo trukmė yra trumpesnė: tai – puiki galimybė tam tikrų gaminių įsigyti tikrai patraukliomis kainomis.

Aktualiausių pasiūlymų atranka

„Maxima“ rūpinasi, kad specialiame informaciniame leidinyje būtų pateikiamos tik pačios aktualiausios akcijos: pavyzdžiui, prieš didžiąsias metų šventes Maxima akcija taikoma dovanų pakavimo priemonėms, pavasarį – įvairioms sodininkystėms prekėms, vasarą – aktyviam laisvalaikiui skirtai produkcijai, ir t.t. Tuo pat metu „Maxima“ prekybos centruose galima rasti ne vieną ypatingą pasiūlymą, kuris suteiks galimybę dominančios produkcijos įsigyti kur kas žemesnėmis kainomis. Taigi, jei siekiate sutaupyti, „Maxima“ prekybos tinklas jūsų tikrai nenuvils!