Medinių langų gamyba: kokius mitus svarbu paneigti?

mediniai langai

Atsižvelgiant į tai, kad mediniai langai yra vienas populiariausių pasirinkimų, būtų galima daryti išvadą, jog ir medinių langų gamyba – puikiai daugeliui pažįstama paslauga. Vis dėlto, įvertinus tai, kad apie medinių langų gamybą sklando tam tikro mitai, kyla klausimų, ar iš tiesų apie šią paslaugą daugelis žino tai, ką iš tiesų vertėtų žinoti? Taigi, šį kartą siūlome susipažinti su keliais mitais bei sužinoti daug svarbios bei teisingos informacijos apie medinių langų gamybą.

Tiesa ar mitas – medinių langų gamybą savo populiarumu lenkia tik plastikinių langų gamyba

Atsakant į šį klausimą, belieka tik pridurti, kad iš tiesų už medinių langų gamybą populiaresnė yra tik plastikinių langų gamyba. Na, o, jei siektume atsakyti, kokios priežastys tai lėmė, pastebėtume, jog tai yra susiję su plastikinių langų privalumų skaičiumi – pastarieji jų turi daugiau nei mediniai langai.

Tiesa  ar mitas – medinių langų gamyba negali būti vykdoma pagal individulius užsakymus

Jei kada išgirdote pasakymą apie ta, jog medinių langų gamyba negali būt vykdoma pagal individualius užsakymu, vertėtų prisiminti, jog tai nėra tiesa. Akcentuotina, kad didžioji dalis įmonių medinius langus gali pagaminti pagal individualius užsakymus. Ir toks sprendimas, žinoma, yra ypač sveikintinas – jis atveria galimybę kiekvienam kurti savo svajonių namus.

Tiesa ar mitas – medinių langų gamyba yra vykdoma pasitelkiant vos vieną technologiją

Tai – mitas, kadangi iš tiesų situacija yra kitokia: šiandien mediniai langai gali būti gaminami pasitelkiant įvairias technologijas. Tai yra ypač puikus spendimas, nes būtent technologijų įvairovė yra viena iš priežasčių, dėl kurios galime mėgautis įvairų tipų langais.

Mitas ar tiesa – medinių langų gamyba yra procesas, turintis ribotas galimybes

Nebūtų galima sutikti ir su šiuo teiginiu. Iš tiesų, medinių langų gamyba yra procesas, kuris ne tik turi labai daug galimybių, bet, ir tikėtina, kad ateityje jų bus dar daugiau. Tad belieka tik daryti išvadą, kad medinių langų gamyba yra procesas, užtikrinanti rezultatą, kuris puikiai atitinka vadotojų lūkesčius bei poreikius.

Mitas ar tiesa – medinių langų gamyba tunka mėnesį ar net daugiau

Visų pirma, reikėtų akcentuoti, kad medinių langų gamyba yra procesas, kurio trukmę  lemia labai daug įvairių kriterijų (gaminamų langų skaičius, tipas, užimtumas ir t.t.). Vis dėlto, verta pastebėti, kad teiginys apie tai, jog medinių langų gamyba trunka mėnesį ar ilgiau, labiau turėtų būt įvardijamas kaip klaidinantis teiginys, kadangi paprastai gamyba trunka keletą savaičių. Tačiau taip pat verta pastebėti, kad iš tiesų pasitaiko atvejų, dėl kurių (pavyzdžiui, todėl, kad trūksta žaliavos ar gamybai reikalingų detalių), procesas gali užtrukti daugiau nei mėnesį.

Mitas ar tiesa – medinių langų gamyba negali būti užsakoma internetu

Verta pastebėti, kad langus gaminančios įmonėms tampa vis labiau moderniomis, tad šiandien tokią paslaugą užakyti ir internetu.