Press "Enter" to skip to content

Miltelinis dažymas, kuo jis ypatingas?

Paskutiniu metu būtent taip yra dažomi praktiškai visi metaliniai paviršiai. Kadangi toks būdas užtikrina ir geriausią rezultatą, tolygų gaminio padengimą dažais bei ilgaamžiškumą. Ir visa paslaptis yra tame, jog dažant paviršius dengiamas ne įprastu skystu dažų sluoksniu, tačiau sausais biriais milteliais. Ir tik vėliau gaminys yra pakaitinamas taip suteikiant norimą dažų blizgumą. O kartu toks procesas garantuoja ir idealiai tolygų padengimą. Be to, šis būdas nereikalauja jokių papildomų cheminių medžiagų, kurios naudojamos dažant įprastai. Taigi, bendrai šis variantas turės gana nemažai privalumų ir todėl tikrai ne atsitiktinai jis yra toks populiarus jau ne vienerius metus.

Kaip paruošiamas paviršius?

Yra svarbūs du pagrindiniai aspektai. Pirmiausia, tai tepalų ar kitų naftos produktų pašalinimas nuo paviršiaus. Tas atliekama dar prieš tai, kai imamasi smėliavimo. Kas leidžia pašalinti tiek ankstesnių dažų likučius, tiek ir kitus nešvarumus ar medžiagas, kuriomis buvo padengtas metalas. O tuomet jau gali būti atliekamas ir miltelinis dažymas. Tad iš esmės viskas bus pakankamai paprasta. Kadangi dažnu atveju visi šie darbai gali būti atliekami vienoje vietoje. Neretai įmonės užsiima ne tik pačiu dažymu, bet ir gali paruošti paviršių. Todėl niekuo papildomai rūpintis nereikės ir bus galima atsiimti jau pilnai nudažytą gaminį.

Nuo ko priklauso šios paslaugos kaina?

Daugiausiai įtakos tam turi darbų apimtis. Kuo didesnį paviršių reikės padengti dažais, tuo atitinkamai ir miltelinis dažymas kainuos daugiau. Aišku, yra tam tikrų aspektų, kurie taip pat turi įtakos galutinei sumai. Pavyzdžiui, jeigu gaminys nestandartinis ir neturi jokių tvirtinimo taškų, už kurių būtų jį galima pakabinti. Tokiu atveju tiek smėliuojant, tiek ir dažant viskas bus žymiai sudėtingiau, todėl ir kaina automatiškai bus didesnė. Aišku, kiekviena šioje srityje dirbanti įmonė gali taikyti individualią kainodarą. Todėl norint sužinoti tikslią sumą geriausia būtų susisiekti bei pasidomėti, kiek tai galėtų kainuoti konkrečiu jūsų atveju. Tuo labiau, kad kiekvienas dažomas gaminys gali labai skirtis.