Press "Enter" to skip to content

Mitai apie autoservisus, kurie atgraso nuo paslaugų

autoservisas

Sugedus mašinai daugelis keliauja į servisus, kadangi tai vieta, kur galima sulaukti profesionalios pagalbos. Kol vieniems tai atrodo akivaizdu, tuo tarpu kiti teigia, kad servisuose mašinos ne tik ad nėra tvarkomos, tačiau dar labiau sugadinamos, kad meistrai turėtų darbo.

Dažniausiai tokie mitai labai juokina serviso darbuotojus, kurie kontraargumentuoja, kad mašinų gadinimas iš jų kaip tik atimtų duonos kąsnį. Bet kuriuo atveju, kadangi autoservisas Panevėžyje tikrai ne vienas – negali visi vienodai teigti paslaugų.o kad pavykt rasti geriausią ir tuo pačiu suprasti, kad telefono numerio turėjimas po ranka labai palengvina kasdienybę – supažindinsime Ju sus pagrindiniais mitais, kurie kartais trukdo suvokti, kodėl automobilių remontas Panevėžyje turi būti paliekamas profesionalų rankose. Juk bandymai pačiam dažnai sukelia daugiau problemų nei jų geba išspręsti.

  • Didelis ir gajus mitas yra tai, kad autoservisas Panevėžyje savo paslaugas įkainoja labai didele pinigų sau, tad tikrai ne kiekvienas gali pasinaudoti atsiradusiomis galimybėmis. Toks požiūris labai iškreiptas. Pirmiausia – kainos tikrai nėra labai didelės įvertus tai, kad mašinos bus sutvarkyta. Kainoraščiai dažniausiai pateikiami internete, tad labai patogiai pavyks juos palyginti. Taip pat judame link to, kad kartą gerai sutvarkyta mašina Jums tarnaus labai ilgai be jokio vargo, tad pasinaudokite tuo.
  • Taip pat akivaizdus mitas, kuris labai dažnai sklando yra tai, kad serviso darbuotojai išima geras auto dalis ir jas pakeičia kur kas blogesnėmis. Šis mitas ne tik klaidinantis, tačiau net ir labai juokingas. Paprasčiausiai pakeitus dalis mašina tarnaus kur kas trumpiau ir žmonės pastebės, kad serviso darbuotojai gerai neatlieka savo paslaugų. Tokiu atveju likęs rezultatas – niekas daugiau nesinaudos jų paslaugomis. Taigi, šis mitas yra labai juokingas, visiškai nepagrįstas ir neaišku iš kur kilęs. Galbūt konkurentų?
  • Dar vienas mitas, kad specialistas gali imtis tvarkyti net ir tokių problemų, kurių nėra. Jeigu kada teko lankytis servisuose, tokiu atveju tikrai pamatysite, kad žmonių labai daug ir specialistai dirba kuo intensyviau, kad tik pavyktų greičiau sutvarkyti gedimus. Tai reiškia, kad jie tikra nori sumažinti didelį srautą ir tikrai nesuks problemų toje vietoje, kur jų nėra. Klientų ir taip visada užteks, kadangi šiais laikais žmonėms auto yra kasdienybės dalis, tad jie stengiasi ja rūpintis kaip tik įmanoma labiau.
  • Dar vienas gaus mitas, kad paslaugos yra teikiamos kuo ilgiau, kad žmogus negalėtų važinėti su auto ir turėtų pasinaudoti auto nuomos paslaugomis. Nei vienas servisas neturėtų sau leisti laikyti mašinos. Paprasčiausiai tai labai brangu, kadangi laikoma mašina užima vietą ir reikalauja aukštų. Štai todėl kiekvieno serviso tikslas kuo greičiau sutvarkyti mašiną ir grąžinti ją savininkui.

Kuo daugiau žinosite, tuo tikresnis galite būti, kad automobilių remontas Panevėžyje bus atliekamas pagal Jūsų poreikius. Svarbiausia, kad šiuo metu servisų pasirinkimas labai paltus, tad netikėkite mitais ir džiaukitės atsivėrusiomis galimybėmis. Juk gera, kai visada yra servisas šalia, kuris Jums gali padėti išspręsti bet kokius gedimus. Svarbiausia, padėti juos išspręsti gretai. Juk daugeliui mašina – svarbi kasdienybės dalis, tad be jos viskas bus kur kas sudėtingiau ir pareikalaus kur kas daugiau laiko.