Press "Enter" to skip to content

Mitai ir tikri faktai apie Amsterdamą

lėktuvo bilietai į AmsterdamąKą tikrai dauguma yra girdėję apie Amsterdamą – tai laisvė narkotikams bei legali prostitucija, tačiau šis istorinis miestas yra tikrai daugiau negu vien tai. Amsterdamas yra žymus ekologiškumu – mieste praktiškai didžioji dauguma žmonių į darbus keliauja dviračiais, rūšiuoja. Visi šiame mieste puikiai kalba angliškai, net ir pagyvenę žmonės. Štai dar svarbūs mitai apie Amsterdamą, kurie nėra teisybė. Jeigu jau įsigijote pigius lėktuvo bilietus į Amsterdamą, žinokite tikruosius faktus apie šį miestą.

  1. Amsterdamas yra mažas miestas. Netiesa, mieste yra pilna garsių muziejų su garsiausiais meno šedevrais, čia daug muzikos klubų, kuriuose atvyksta groti žinomos pasaulio grupės.
  2. Čia sunku keliauti pavieniams keliautojams. Jei manėte, kad šį miestą galite pamatyti tik su gidų pagalba, galime patikinti, kad ir vienas čia puikiai praleisite laiką ir sutaupysite pinigų.
  3. Amsterdame visados blogas oras. Kad miestą neretai apniunka drėgni orai – tiesa. Tačiau vasaros laikotarpiu pasitaiko ne tik labai gražių ir saulėtų dienų, bet net ir didesnių karščių.
  4. Gyvenimas mieste verda kiaurą parą. Netiesa – dauguma barų ar klubų Amsterdame veikia iki vidurnakčio, o savaitgaliais – iki trečios ryto.
  5. Nors Amsterdame kanapių vartojimas yra legalus, jas rūkyti galima tik specializuotose kavinėse arba savo privačiame kambaryje viešbutyje. Viešai mieste rūkantiesiems policija gali skirti baudą.
  6. Marichuanos suktines ar pyragėlius parduodančiose kavinėse galima linksmintis ir mėgautis šia medžiaga kiek tik pageidauji. Na, vienintelė riba – per dieną lankytojui parduodama ne daugiau negu 5 gramai “žolės”. Tačiau to užtenka per akis.
  7. Svarbiausias mitas – kad Amsterdamas yra pavojingas ir pilnas nusikaltimų miestas, tačiau tai netiesa. Net ir Raudonųjų žibintų kvartalas yra policijos prižiūrima vieta, kuri dienos metu visiškai saugi, pilna turistų. O naktį čia lankosi tik tie, kurie nori nuoširdžiai patenkinti savo slapčiausius troškimus.

Amsterdamas – laisvas, tačiau sąmoningas ir kultūringas miestas. Taigi, ir kelionė ar įsigyti lėktuvo bilietai į Amsterdamą nebus veltui. Pažinkite, keliaukite ir pamatykite pačius gražiausius Olandijos šalies kampelius. O vėliau, nuostabia kelione į Olandiją nustebinkite ir savo artimuosius.