Press "Enter" to skip to content

Mokomės taupyti ir grąžinti skolas

greitieji kreditaiJeigu buvo reikalingi greitieji kreditai, pasiskolinote, tai dabar neišvengiamai reikės grąžinti skolas. O tiksliau – ir skolas, ir tai, kas vadinama palūkanomis ir ką sumokėjote papildomai kaip tam tikrą kredito kainą. Galite džiaugtis, kad tokie esate ne vieninteliai. Greitieji kreditai yra labai populiari paslauga ir tikrai daug kas skolinasi bei paskui turi grąžinti. Tad tiek jūs, tiek galbūt ta kaimynė, kuri jums ir rekomendavo kreditus, pravers keletas paprastų taupymo patarimų.

Kaip mesti svorį: paprastai arba dramatiškai

Galima sakyti, kad greitieji kreditai Lietuvoje, tiksliau jų grąžinimas gali būti prilyginta svorio metimui. Kas, kiek žinome, būna ir sėkmingas, ir nesėkmingas. Tačiau jį mesti galima laikantis labai sudėtingų, varginančių badavimo, dietų, mitybos planų, tokiu būdu itin greitai numetant svorį. Arba galima tiesiog mityboje pakoreguoti kelis įpročius ir tai net nejaučiant privers netrukus drabužius kyboti ant jūsų lengviau. Mes rekomenduojame ir su taupymu paskolos grąžinimui elgtis panašiai. Tegul greiti kreditai internetu ir jų grąžinimas netampa sunkiausiu metų iššūkiu, kai iš visų jėgų, apribojant visiškai visas įmanomas išlaidas, jūs taupysite iš visų jėgų. Verčiau tai tegul virsta palengva gerėjančia situacija, nesudėtingu planu, kada jūs galite pamažu pajusti, kaip keli taupymo arba neišlaidavimo įpročiai nepakenkė jūsų gyvenimo kokybei, o pinigų tik padaugėjo, skolos tarsi grąžinasi pačios. Tačiau apie kokius įpročius mes kalbame ir ką reikia daryti, kad tas nelemtas svoris imtų ir nusimestų arba skolos – pačios grąžintųsi.

Atsisakyti valgymo mieste

Geras patarimas, kad greitos paskolos internetu būtų grąžintos lengviau – atsisakyti dažnų puotavimų, valgymų mieste. Kam valgyti restoranuose ir mokėti už pietus 15 – 20 eurų, jeigu galite už tokią sumą namuose prasimaitinti savaitę. Tad gerai apie tai pagalvokite ir atsisakykite, ko nereikia. Aišku, sakysite, kad į miestą ir į restoranus tenka eiti dėl socialinių priežasčių – juk taip gera prie stalo pabendrauti su draugais, bendradarbiais. Galite eiti į tas pasibuvimo vietas, bet eikite gerai pavalgę iš namų. Nešaus mintis tuomet užsisakyti kalno užkandžių ar patiekalų, pakaks ir gėrimų.

Atsisakyti naujų drabužių

Dabar dėvėtų rūbų parduotuvėse galima nusipirkti geresnių ir įvairesnių rūbų daug pigiau, nei firminėse rūbų parduotuvėse. Taupykite rūbų sąskaita ir visus šeimos narius renkite ne naujais, o dėvėtais drabužiais. Tuomet greitieji kreditai dirbantiems tarsi patys susitaupys ir grąžinsis. O jūs drauge jausite tarsi nuostabų žvejo ar medžiotojo azartą. Į dėvėtų rūbų parduotuves kaskart ateinate tiksliai nežinodami, ką pavyks nusipirkti. Ir išeinate ten kaskart su kitu laimikiu. Kuo pigiau ir kuo geresnį drabužį nusipirksite – tuo smagiau

Atsisakyti nebūtinų kelionių automobiliu

Taupykite automobilio naudojimo ir kuro sąskaita. Tai jums leis atsipūsti ir pasijusti geriau. Nebūtina visur eiti pėsčiomis, tačiau kai kurias keliones galite tiesiog patirti pigesniais būdais.

Atsisakyti mėsos

O štai šis principas išties netgi suderins sveiką mitybą, svorio metimą ir taip pat kreditų, paskolų grąžinimą. Mat kreditai laisvai gali būti grąžinami tiesiog pradėjus rinktis kitokį maistą. Štai jeigu atsisakysite mėsos, vietoje jos pradėsite valgyti daržoves. Išmoksite naujų receptų, pagerinsite sveikatą, numesite svorio ir, žinoma, sutaupysite. Dabar pats geriausias metas tapti vegetaru, kadangi daržovės tikrai pigios ir sveikesnės už mėsą. Sutaupysite gal iki 200 eurų per mėnesį, pakeitę mitybą tokiu būdu. Liks ir paskoloms grąžinti, ir sulčiaspaudei arba smulkintuvui įsigyti.