Press "Enter" to skip to content

Nano šluostės atneša revoliuciją: tinka ne tik namams, bet ir grožiui

Nano technologijos vis lengviau pritaikomos mūsų kasdieniame gyvenime. Nanomedžiagos vertinamos visame pasaulyje, todėl gamintojai nuolat siūlo vis naujus produktus, pagamintus pagal šias technologijas. Vienas populiariausių – nano šluostės, kurios šiandien yra plačiai naudojamos namų ruošoje, prižiūrint automobilį, o taip pat ir grožio srityje.

Namų valymui

Ko gero, plačiausiai nano šluostės naudojamos namų tvarkymuisi. Jos puikiai tinka įvairių paviršių valymui, nes efektyviai ir lengvai nuvalo paviršių. Nebereikia trinti, gaišti daug laiko ir eikvoti jėgų. O svarbiausia, kad nebereikia naudoti visos galybės įvairiausių cheminių priemonių, kurios yra nesveikos mūsų odai, kvėpavimo takams ir aplinkai. Dėl šių priežasčių nano šluostės yra puikus pagalbininkas valant langus, veidrodžius. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas vonios ir virtuvės priežiūrai. Šios šluostės yra daugkartinės, tad kartą panaudojus, tereikia išplauti. Jos greitai išdžiūsta ir yra vėl tinkamos naudoti.

Automobilio priežiūrai

Be to, nano šluostės gali būti naudojamos ne tik namuose, bet ir automobilyje. Čia taip pat labai populiaru naudoti nano technologijos gaminius, nes jie yra patikimi ir lengvai prižiūrimi. Nano šluostėmis galite valyti automobilio saloną, panelę, veidrodėlius ir netgi automobilio langus. Tai labai geras sprendimas, nes nereikia kartu vežiotis automobilio priežiūrai skirtos chemijos – pakanka visuomet turėti švarią šluostę. Tai bus puikus pagalbininkas ne tik nuolatinei automobilio priežiūrai, bet ir netikėtai prireikus kažką pavalyti kelyje, kai aplink nėra galimybės nuplauti automobilio.

Grožio puoslėjimui

Šiandien nano šluostės yra ne tik namų ar automobilio priežiūros pagalbininkas. Nano technologija yra plačiai pritaikoma grožio srityje. Pavyzdžiui, nemažai moterų žino ir naudoja nano kempinėles veidui, kurios yra labai ekologiškos ir patvarios. O naudoti jas galima daug kartų. Pakanka kempinėlę praplauti su muilu, ir ji vėl kaip nauja bei pasiruošusi darbui.

Taip pat populiarėja nano šluostės makiažui valyti. Tai naujos kartos šluostės, kurios padės įvairiose situacijose. Šios šluostės atstos makiažo valiklius, pienelius ir micelinį vandenį. Nė vienos iš šių priemonių nereikia naudojantis šluoste. Šluostė efektyviai ir be vargo nuvalo visą makiažą viens sudrėkinus šluostę vandeniu. Taip lengvai nuvalysite šešėlius, lūpdažį, pudra, akių tušą, skaistalus. Ši šluostė gali būti puikus pagalbininkas ne tik kasdieniam makiažo valymui. Turėkite šluostę visuomet su savimi, kad keliaujant ar išvykus, be vargo nusivalytumėte makiažą net kai neturite specialių priemonių.